Praca w firmie produkującej automatykę do bram

Od czerwca pracuję w jednej z większych firm znajdujących się w moim mieście. Moim miastem mianowicie jest przepiękny Poznań. Muszę z dumą powiedzieć, że jestem rodowitym Poznaniakiem z dziada pradziada i jestem z tego naprawdę dumny.

Automatyka do bram i jej montaż

automatyka do bram Co prawda w Poznaniu nie jest łatwo znaleźć pracę, jednakże na całe szczęście mnie się udało. Pracę znalazłem sobie mianowicie w firmie, która produkuje różnego rodzaju ogrodzenia, bramy i generalnie rzeczy, które związane są właśnie z takim asortymentem. Pracę tą udało mi się dostać tylko i wyłącznie dzięki znajomościom mojego taty, który to właśnie jest bardzo dobrym znajomym dyrektora owej firmy i właśnie dzięki temu do tej firmy zostałem przyjęty. Szczerze mówiąc, jak do tej pory niestety nie miałem styczności z produkcją ogrodzeń, bram i tym podobnych rzeczy. Raz jedyny tylko pomagałem mojemu koledze, u którego była montowana automatyka do bram z Poznania, ja właśnie pomagałem przy montażu tej automatyki, jednakże z racji tego, że praktycznie się na tym znałem, to niewiele pomogłem. Do pracy w firmie jednakże byłem pozytywnie nastawiony, ponieważ wiem że jestem młodym, sprytnym człowiekiem, który szybko się uczy. Generalnie rzecz biorąc pracuję w tej firmie dopiero kilka miesięcy, jednakże bywają chwile, że naprawdę mam dość tej pracy. Ja akurat zostałem przydzielony na stanowisko, gdzie produkowane są bramy wjazdowe i niestety nie jest to łatwy dział. Z tego, co wiem to łatwiej zdecydowanie pracuje się na dziale, gdzie produkowane są ogrodzenia.

Jednakże to są tylko i wyłącznie pogłoski, ponieważ ja jak dotąd nie miałem okazji pracować na żadnym innym dziale, niż ten na którym pracuję teraz. Nie jest łatwo pracy, jednakże staram się nie narzekać. Dobrze zarabiam, mam stałą pracę, a to przecież jest najważniejsze.