You are currently viewing Praca w sklepie z myjkami ultradźwiękowymi i autoklawami

Praca w sklepie z myjkami ultradźwiękowymi i autoklawami

Od wielu lat pracuję jako dostawca i pracuję dla firmy, która sprzedaje takie produkty jak na przykład destylarka do wody, ale oferta jest bardzo szeroka.

Myjki ultradźwiękowe kupuje coraz więcej osób

myjka ultradźwiękowaPosiadamy także autoklawy różnego rodzaju czy myjki ultradźwiękowe do różnych urządzeń. Dzisiaj miałem jechać do Krakowa zawieźć klientowi właśnie te myjki ultradźwiękowe i po drodze miałem zahaczyć o producenta, od którego miałem do odebrania autoklaw, ponieważ ostatnio w zamówieniu brakowało właśnie jednej sztuki. Musiał się facet pomylić, bo trafiła do nas myjka ultradźwiękowa, której w ogóle nikt u nas nie zamawiał. W pracy mam swojego zmiennika, który ma imię Horacy i jest starszy ode mnie o kilkanaście lat. Horacy bierze tylko zlecenia w najbliższej okolicy, ponieważ nie lubi wyjeżdżać w długie trasy, pewnie dlatego, że kiedyś miał wypadek przez który uszkodzona została destylarka do wody, którą właśnie wiózł do jednego z najważniejszych klientów.
Wypadek oczywiście nie był z jego winy, bo Horacy jest rozważnym kierowcą, ale jednak od tamtego czasu ma straszne opory. Szefa to nie interesuje który z nas gdzie jedzie, towar ma być zawieziony we wskazane miejsce i w określonym czasie. Dogadałem się z nim więc, że to ja będę brał dalekie trasy a on będzie jeździł po okolicy, ale w zamian to ja mam pierwszeństwo, jeżeli chodzi o dni wolne czy urlop. Horacy nie ma rodziny i zauważyłem, że ten układ jest mu na rękę. Bardzo dobrze, wszyscy są zadowoleni a robota wykonana tak jak należy. Na jutro Horacy ma zaplanowany transport i będzie wiózł myjki ultradźwiękowe na drugi koniec miasta, a jak się z tym uwinie to ma resztę dnia wolną. Ustawił się skubaniec, ale to dobrze, bo coś mówił, że jakiegoś laryngologa ma tego dnia, więc bez problemu pozałatwia swoje sprawy.

Więcej informacji o sprzęcie wysokiej jakości znajdziesz tu : www.yeson.eu