You are currently viewing Pracuje na produkcji i wytwarzam panele dekoracyjne

Pracuje na produkcji i wytwarzam panele dekoracyjne

Mam na imię Katarzyna. Pracuje w hurtowni w Tarnowie Podgórnym. Moja praca jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Nie muszę korzystać z samochodu ani z komunikacji miejskiej. Do pracy chodzę na piechotę i zajmuje mi to dokładnie piętnaście minut. Dodatkowo przechodzę koło rynku więc zawsze kupuje sobie świeże owoce i warzywa.

Jestem odpowiedzialna za panele dekoracyjne

panele dekoracyjneMoja firma zajmuje się produkcją paneli i cegieł, które można wykorzystać w swoich mieszkaniach i domach. Nasza firma korzysta z najlepszych materiałów i staramy się dostarczać klientom najwyższej jakości towary. Ja pracuje na produkcji. Praca jest łatwa. Generalne jestem odpowiedzialna za panele dekoracyjne do wnętrz. Pilnuje maszyny i sprawdzam czy sienie zacina a panele wychodzą z niej prawidłowo. Panele dekoracyjne muszą być wysokiej jakości. Nie może być na nich żadnych zadrapań ani rys. jestem za to odpowiedzialna. Każdą panele dokładnie sprawdzam z koleżanką i pakujemy je do specjalnych kartonów. Kartony te są przekazywane na magazyn a stamtąd do sklepów czy hurtowni. Nasza firma produkuje także panele ścienne 3d. Panele 3d gipsowe to nowość i jest spore zapotrzebowanie obecnie na ten towar. Firma zatrudniła dodatkowe osoby do produkcji tych paneli. Nasza firma produkuje także cegłę dekoracyjną. Cegła dekoracyjna wymaga większej pracy. Cegła jest ciężką i za nią odpowiadają nasi koledzy, którzy mają od nas więcej siły. Najlepiej w ostatnich latach sprzedaje się imitacja białej cegły. Ten towar robi furorę i nasi klienci są z niego bardzo zadowoleni.

Lubie prace w mojej firmie. Po pierwsze panele dekoracyjne są łatwe w produkcji i nie jest to dla mnie praca męcząca. Po drugie nie muszę dźwigać i pracuje tylko w tygodniu. Mam wolne weekendy i dzięki temu mogę je spędzać z moją rodziną na spacerach.