You are currently viewing Pracuję w sklepie i montuje grzejniki kanałowe

Pracuję w sklepie i montuje grzejniki kanałowe

Jestem zatrudniony w sklepie hydraulicznym sklep hydrauliczny zatrudnia mnie na cały etat. Do moich obowiązków poza sprzedażą towaru bezpośrednio w sklepie należy także montaż grzejników. Grzejniki to moja pasja.

Grzejniki kanałowe są polecane

grzejniki kanałoweWiem, jak należy je prawidłowo montować i sklep na tym korzysta. Przy każdej sprzedaży grzejniki a proponują moje usługi a ja już bezpośrednio umawiam się z klientom po godzinach mojej pracy. Grzejniki w naszym sklepie bardzo dobrze się sprzedają. Zamawiamy towar najlepszej jakości, sprowadzamy tylko polecane grzejniki kanałowe. Do naszej oferty dwa miesiące temu dołączyły grzejniki dekoracyjne. Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem jak te grzejniki prezentują się w mieszkaniu. Miałem już możliwość kilak razu żeby je montować. Grzejniki dekoracyjne bardzo sprawnie się montuje. Wszystkie narzędzia niezbędne do montażu znajdują się w kartonie. Producent o tym pomyślał i to jest bardzo trafiony pomysł z jego strony. Do sprzętu dołączona jest także instrukcja. Jednak gdy klient nie miał nigdy wcześniej żadnego do czynienia z hydraulika to montaż nie będzie dla niego prosty. Grzejniki kanałowe są w montażu o wiele bardziej skomplikowane. Trzeba się już na tym znać i żadna instrukcja załączona od producenta za wiele nie pomoże. Nasz sklep współpracuje z hurtownią. Hurtownia hydrauliczna gwarantuje nam towar wysokiej jakości. Ceny można z nimi negocjować przy większych zamówieniach. My jako stali klienci możemy liczyć także na upusty i różnego rodzaju wyprzedaże. Lubie moją pracę.

Doceniam, że mam możliwość wykonywania czynności, które sprawiają mi przyjemność. Moja żona zawsze mnie poleca swoim znajomym i dzięki temu także mam dodatkowe zlecenia. Pieniążki odkładam na wakacje. Chce zrobić żonie niespodziankę.

Więcej na www.instalpiast.pl