You are currently viewing Praktyczne profile aluminiowe

Praktyczne profile aluminiowe

 

Organizując miejsca pracy, muszę mieć na uwadze wiele czynników. Biuro, które wynajmujemy, jest średnich rozmiarów, więc każdy centymetr przestrzeni do zagospodarowania jest istotny. Postanowiłem, że zorganizuję pracę części osób w taki sposób, by każda miała odgrodzoną przestrzeń.

Przedzielenie biura profilami

profil aluminiowy sklep internetowyJest to rozwiązanie praktyczne, ponieważ dużą częścią naszej pracy są rozmowy telefoniczne. Bardzo często głośne i długie, kiedy trzeba negocjować z klientami stawki czy wyjaśniać szczegóły. Szukałem rozwiązania, które pomoże mi zapewnić wygłuszenie, dzięki czemu każdy będzie mógł rozmawiać bez problemu. Okazało się, że jeśli chodzi o biurowy profil aluminiowy sklep internetowy ma wiele do zaoferowania. Znalazłem model wytrzymały, który umożliwił stworzenie ścianek do zabudowy i stworzenie pracownikom boksów. Szkielet konstrukcji o kształcie prostokąta był strzałem w dziesiątkę. Dzięki ściankom wypełnionym materiałem akustycznym rozmowy są wyciszone i wydają się tak uciążliwe. Muszę przyznać, że jest to także praktyczne z tego względu, że można na dodatkowych ścianach umieszczać wiele materiałów. Mogą to być np. scenariusze rozmów z klientami, które są stosowane w mojej firmie czy regulaminy, które pracownik ma obowiązek przestrzegać. Korzystamy z tej funkcji i praktycznie każdy boks jest obklejony materiałami, które są niezwykle przydatne w codziennej pracy. Pracownicy mają większy komfort, co usłyszałem już przynajmniej kilka razy, z czego cieszę się najbardziej.

Przestrzeń biurowa jest dość specyficznym miejscem i czasami trudno jest dobrać rozwiązania tak, żeby wszyscy byli zadowoleni. Ciesz się, że wpadłem na pomysł oddzielenia stanowisk, przełożyło się to na efektywność wielu osób, którym zdarzyło się być rozproszonym dobiegającymi dźwiękami.