You are currently viewing Praktykant w agencji reklamowej

Praktykant w agencji reklamowej

W szkole średniej na drugim roku musiał każdy z uczniów odbyć praktyki, które trwały miesiąc czasu. To szkoła nam wszystko załatwiła i wysyłała nas do firm, z którymi była podpisana umowa. Ja trafiłem do jeden firmy razem z kolegą Grzesiem z równoległej klasy.

Mnóstwo ciekawych zajęć w agencji reklamowej 

agencja reklamowa olsztynPraktyki odbywałem w agencji reklamowej ale zajmowałem się zupełnie czymś innym niż Grzegorz. W sumie to widywaliśmy się tylko rano przed przyjściem do firmy. Początkowo wydawało mi się, że agencja reklamowa olsztyn nie będzie miała dla mnie ciekawych zadań ale bardzo się myliłem. Już drugiego dnia praktyk dostałem zadanie, które było dość odpowiedzialne i musiałem się postarać. Moim zadanie było zrobienie zdjęć dla klienta agencji reklamowej. Zostałem zaprowadzony do studia, gdzie takie zdjęcia się wykonuje a pracownik dokładnie mnie poinstruował i pokazał jak używać sprzętu. Zabrałem się więc do pracy i postanowiłem wszystko zrobić po swojemu. Zdecydowałem tak, ponieważ skoro mam zdobyć praktyki to przecież ważna jest samodzielność. Robiłem mnóstwo zdjęć, ponieważ nie do końca byłem zadowolony ze swoich efektów. Ostatecznie jednak uznałem, że mi się udało i poszedłem do pracownika, który zlecił mi to zadanie. Uznał, że całkiem nieźle mi poszło i pogratulował interesujących pomysłów. Tego dnia jeszcze przygotowywałem ulotki i świetnie się przy tym bawiłem. W takiej agencji reklamowej to ja mógłbym pracować w przyszłości, ponieważ praca jest bardzo ciekawa i pozwala się rozwijać.

Po praktykach oddałem dzienniczek praktyk, który miałem dość dokładnie wypełniony. Notowałem wszystko co robiłem w agencji i okazało się, że jako jeden z nielicznych w klasie miałem najwięcej zadań a wszystkie były bardzo interesujące i ambitne.