You are currently viewing Pranie tapicerki oczami pracownika myjni

Pranie tapicerki oczami pracownika myjni

Jakieś pół roku temu przeprowadziłem się wraz z dziewczyną do Łodzi. Ola zaczęła studnia w Łodzi i taka przeprowadzka była zdecydowanie dobrym pomysłem. Ja jestem po studiach więc podjąłem pracę w myjni samochodowej, która świadczy wszystkie możliwe usługi czyszczące.

Łódzkie pranie tapicerki wykonałem błyskawicznie

pranie tapicerkiJa odpowiadałem za pranie tapicerki samochodowej u klienta oraz o to aby wszystkie środki piorące były dostępne na magazynie. Takie pranie tapicerki przeprowadzam zawsze ręcznie, ponieważ dzięki temu pranie jest dokładniejsze i nie pozostają żadne niepożądane plamy czy przybrudzenia. Ludzie, to przyprowadzają samochody w różnym stanie i nie raz można się zdziwić od czego jest ubrudzona tapicerka. Można znaleźć na niej gumy do żucia, przypalenia od papierosa czy plamy po napojach. Ja pranie tapicerki samochodowej przeprowadzam precyzyjnie i używam kosmetyków samochodowych, które są skuteczne. Często też robię przy okazji pranie wykładzin samochodowych, które czasami klient dostaje w gratisie od firmy. W taki sposób szef chce zachęcić nowych klientów do stałej współpracy. Ostatnio wjechał na myjnię mój sąsiad z pierwszego piętra. Poprosił o pranie tapicerki samochodowej, więc od ręki zająłem się jego samochodem. Auto było zadbane w środku a tapicerka miała normalne ślady użytkowania. Pranie tapicerki w Łodzi wykonałem w błyskawicznym tempie. Przeprowadziłem też pranie wykładzin samochodowych dla sąsiada, za które go nie podliczyłem.Sąsiad był bardzo zadowolony i mi dziękował. Powiedział, że pierwszy raz ma tak kompleksowo wyczyszczone wnętrze auta i jeszcze na pewno do nas wróci.

No proszę, poznałem bliżej swojego sąsiada i dodatkowo zyskałem dla firmy kolejnego klienta, który na pewno do nas wróci. Chyba pójdę do szefa po jakąś premię, bo zdobyłem wielu klientów.