You are currently viewing prezent na chrzest –  ciepła pościel do łóżeczka dla niemowląt

prezent na chrzest – ciepła pościel do łóżeczka dla niemowląt

Trochę się ostatnio zdziwiłam bo moja kuzynka, z którą tak naprawdę nie mam zbyt częstego kontaktu poprosiła mnie o to bym została chrzestną jej dziecka. Tak naprawdę byłam zdziwiona a jednak ucieszyłam się bo potraktowałam to jako wyróżnienie.

Pościel do łóżeczka to praktyczny prezent

pościel do łóżeczka dla niemowlątChrzest miał odbyć się za parę miesięcy także miałam jeszcze trochę czasu żeby się do tego przygotować. Zastanawiałam się od razu co daje się w dzisiejszych czasach dla dziecka z takiej okazji. Tak naprawdę żadna z moich koleżanek nie została ostatnio chrzestną. A ja mam już chrześniaka ale ma on już czternaście lat. Także wtedy gdy był chrzczony to była całkiem inna moda. Poszukałam jednak na różnych forach internetowych gdzie praktycznie wszyscy pisali o tym, że najlepiej jest dać dla dziecka po prostu pieniądze. Rodzice będą w końcu wiedzieli co z nimi zrobić i na co dziecko potrzebuje pieniędzy. No tak, ale chciałam żeby mała miała jakąś pamiątkę po ciocie. Postanowiłam, że kupię jej złotą łyżeczkę z wygrawerowaną datą chrztu. Myślę, że to urocza pamiątka. A do tego jeszcze może ciepła pościel do łóżeczka dla niemowląt, to zawsze będzie coś praktycznego. Wiedziałam, że producent pościeli dziecięcej jest ważny podczas dokonywania wyboru jaką pościel kupić. Nie wiedziałam tylko jaki producent pościeli dla niemowląt będzie najwłaściwszy. Pani w sklepie pokazała mi kilka rodzajów do wyboru. W wyborze pomógł mi mąż bo jak dla mnie wszystkie rodzaje były naprawdę piękne i słodkie. A cena jak na taką piękna pościel dla dzieci wcale nie była zbytnio wygórowana.

Także doszłam do wniosku, że może kupię maleństwu coś jeszcze. W końcu będę jego najważniejszą ciocią. I od razu w ręce wpadły mi kocyki minky, były po prostu taki miłe w dotyku, że nie potrafiłam ich zostawić na miejscu. Także chyba miałam już wszystko.