You are currently viewing Prezent na urodziny dla mojej mamy

Prezent na urodziny dla mojej mamy

W przyszły poniedziałek moja mama ma urodziny! Zgroza, zupełnie o tym zapomniałem i nie mam dla niej żadnego prezentu. Jest sesja, więc nie będę miał czasu żeby biegać po galeriach handlowych, dlatego potrzebny mi jakiś sklep internetowy z biżuterią!

Biżuteria będzie dobrym pomysłem

sklep internetowy z biżuteriąPróbowałem już sam coś wyszukać, ale jedyne, co mi się spodobało to komplet biżuterii ślubnej, a tego raczej nie kupię. Dlatego dziewczyny błagam podpowiedzcie mi gdzie mam szukać. Z góry mówię, że interesuje mnie właściwie tylko biżuteria złota. Mama nie lubi srebra, a sztuczna biżuteria to dla niej przekleństwo. Polećcie mi proszę jakiś dobry, ale też przede wszystkim sprawdzony sklep internetowy, żebym na spokojnie w piątek mógł już odebrać paczkę. Mamy środę, więc wydaje mi się, że jest to możliwe do zrealizowania, prawda? A jeszcze jedno!!! Dziewczyny, czy wy wiecie może, czym jest biżuteria celebrytki, moja siostra mówi, że coś takiego właśnie mamie kupiła i ja nie chciałbym się powtórzyć. Kurczę spory problem z tym wybieraniem biżuterii, bo szczerzę mówiąc mi najbardziej podoba się ta biżuteria ślubna, na którą trafiłem przez przypadek, ale nie wiem, czy to nie przynosi pecha, czy coś?! Tyle jest tych różnych przesądów… Jeszcze raz moje kochane kobiety, proszę was gorąco o pomoc, proszę was byście poleciły mi jakiś dobry sklep w Internecie, w którym znajdę coś takiego, jak złote łańcuszki.

W sumie to wydaje mi się, że taki prosty łańcuszek z prostą zawieszką, byłby chyba najlepszy. Coś tam wygraweruje i mama będzie zadowolona. Dobra, kończę już. Z góry wielkie dzięki za wasze odpowiedzi i na pewno ogromną pomoc. 

Czytaj więcej na: lovrin.pl