You are currently viewing Prezent z okazji zdania kursu kosmetycznego

Prezent z okazji zdania kursu kosmetycznego

Moja córka od zawsze marzyła o tym, aby być kosmetyczką. Predyspozycje miała od zawsze. Gdy tylko się odwracałam używała moich kosmetyków przez co bardzo często musiałam prać jej misie. Kiedy powiedziała mi, że zdecydowała się wybrać na kurs kosmetyczny a po nim na studia w tym kierunku w ogóle nie byłam zdziwiona.

Zestaw do hybryd jako prezent na początek 

duży zestaw do paznokci hybrydowychCieszyłam się, że moja córka będzie robiła to co lubi. Dlatego też mocno kibicowałam jej w życiowych wyborach. Kiedy nadszedł dzień jej egzaminu wiedziałam, że sobie poradzi. Ona jednak była pewna obaw. Najbardziej bała się, że poproszą ją o wykonanie profesjonalnego manicure hybrydowego. Gdy się stresowała ręka drżała jej dość mocno. Oczywiście co można przewidzieć na egzaminie otrzymała plastikową dłoń i musiała na niej zrobić piękny manicure z ozdobami i przedłużeniem. Na całe szczęście zachwyciła komisję ponieważ nie tylko dobrała kolory odpowiednie do wymagań ale również zaproponowała od siebie delikatne zdobienia. Razem z mężem postanowiliśmy podarować jej duży zestaw do paznokci hybrydowych. Pani w sklepie zapewniała nas, że każda kosmetyczka marzy o tym, by taki zestaw posiadać. Wiadomą sprawą jest, że na sam początek lepiej jest zainwestować w kosmetyki najwyższej jakości ponieważ doświadczenie pozwoli w późniejszym czasie korzystać także z innych, być może tańszych zestawów. Moja córka była bardzo wzruszona, że razem z mężem zdecydowaliśmy się na taki podarunek, bo to rokuje jej bardzo dobry początek.

I tak się też stało. Już po czterech dniach po jej egzaminie zgłaszały się koleżanki po to, by zrobiła im elegancki manicure czy umalowała na jakąś okazję. Zatrudniła się w jednym z najlepszych salonów kosmetycznych w mieście, jednak myśli nad otwarciem własnego.