You are currently viewing Prezenty z okazji narodzin dziecka

Prezenty z okazji narodzin dziecka

Narodziny dziecka to chyba dla wszystkich rodziców wyjątkowy czas. Jest to na pewno cudowny i magiczny moment i wspaniały okres życia a z drugiej strony bardzo trudny. W sumie ciężko jest dostosować się do nowej roli życiowej.

Kocyki dla dzieci najpopularniejszym prezentem

kocyki dla dzieciI przede wszystkim do nowych nieznanych obowiązków. Oczywiście ten sam początek jest najtrudniejszy, szczególnie przy narodzinach pierwszego dziecka. Wszystko po prostu jest nowe a tym samym ciężko trudne. Pamiętam, że gdy urodziła się moja córka i wróciłyśmy już ze szpitala do domu to bardzo szybko znajomi chcieli nas odwiedzać. Mi wydawało się to stosunkowo za wcześnie, jednak ja byłam po prostu przewrażliwiona na punkcie dziecka. Wszyscy znajomi przynosili małej prezenty. Podejrzewam, że wykupili cały sklep dla niemowląt tyle tego było. Córka dostała bezpieczne kocyki dla dzieci w różnych kolorach i z różnymi bohaterami. Dostała także książeczki dla niemowląt, które rzeczywiście w pewnym okresie życia były dla niej bardzo ciekawe. Te książeczki były na przykład czarno- białe i to wydawało mi się dziwne. Przecież książeczki dla dzieci powinny być kolorowe. Jednak specjalnie były w takich kolorach bo dziecko na tym etapie lepiej je widziało. w sumie takie maleństwo widzi przecież na zasadzie kontrastów także taka forma książeczki była najbardziej odpowiednia. Dostała także trzy nosidełka dla dzieci, zresztą nie wykorzystaliśmy wszystkich. Później przydały się jako prezenty dla innych dzieci.

 

Od jednej cioci z Warszawy mała była sprytna plastelina, chociaż wiadomo, że wtedy nie dałam jej do zabawy. Jednak plastelina poleżała trochę czasu w szafie i teraz jest dla córki wspaniałą zabawką. Ciocia po prostu jest osobą starszą i podejrzewam, że do końca nie wiedziała co to jest. Zresztą ja też pierwszy raz widziałam tego typu plastelinę.