You are currently viewing Producent kominków i akcesoriów kominkowych

Producent kominków i akcesoriów kominkowych

Nazywam się Marcin i jestem producentem. W mojej firmie robimy piece kozy, które ludzie często wybierają do mieszkań, bo są wygodne.

Akcesoria do kominków gratis

akcesoria do kominkówProdukujemy wszystkie części, takie jak na przykład kratki kominkowe, które często ludzie wymieniają. Jeżeli chodzi i różnego rodzaju akcesoria do kominków, to też mamy spory wybór i praktycznie można zamówić wszystko. Ostatnio postanowiłem, że będę jeszcze robił biokominki, ponieważ coraz częściej ludzie o nie pytają. W sumie jak ktoś mieszka w bloku to jest naprawdę rewelacyjne rozwiązanie no i jak ktoś jest wygodny to na pewno doceni takie rozwiązanie. Dzisiaj skończyliśmy kominki narożne, które zamówił jeden duży sklep, z którym od lat współpracuję i produkuję dla nich różne piece kozy a także wszelkie możliwe kominki narożne i postanowiłem przestawić im swoją ofertę na biokominki, ponieważ wiem, że byli zawsze zainteresowani takim rozwiązaniem. Przedstawiciel był zachwycony i obiecał odpowiedź w ciągu kilku dni. Zawsze jak oddaję im gotowe zamówienia to dorzucam akcesoria do kominków, z których są zadowoleni i czasami nawet kratki kominkowe jak mamy nadmiar to też im dorzucam. Chłopakom na produkcji nadmieniłem, że będzie więcej roboty, bo będziemy robić jeszcze biokominki i zauważyłem, że się ucieszyli, że będzie więcej roboty. Zawsze daje moim pracownikom premię, jeżeli uda się przed czasem wykonać zlecenie. Kiedyś szybko uwinęli i przed czasem zrobili piece kozy, które klient dostał dzień przed czasem, przez co był zadowolony i zamówił u nas od razu kominki narożne, które chłopaki też raz dwa wykonali.

Cenię swoich ludzi i o nich dbam, bo wiem, że wtedy taki pracownik daje z siebie wszystko i dobrze pracuje. Jestem też cenionym producentem na rynku, ponieważ o klientów również dbam.