You are currently viewing Producent wózków osiatkowanych

Producent wózków osiatkowanych

Nazywam się Maksymilian i jestem producentem. Moją działalność prowadzę już kilka lat i zatrudniam sporą liczbę pracowników. Produkujemy między innymi wózki osiatkowane, które zamawiają u nas firmy przemysłowe czy również wózki skrzyniowe.

Wózki osiatkowane – czy się opłaca?

wózki osiatkowane

Moja firma kładzie duży nacisk na jakość produkowanych przedmiotów, dzięki czemu jestem docenianym producentem. Nasze krzesła specjalistyczne są bardzo często zamawiane podobnie jak krzesła werek. Moi pracownicy są wyszkoloną kadrą, która w precyzyjny i bardzo profesjonalny sposób pracuje. Jakiś czas temu skontaktował się ze mną nowy klient, który chciał zamówić krzesła specjalistyczne dla swoich pracowników. Zamówił dwieście sztuk. Jak wykonaliśmy dla niego zlecenie to był bardzo zadowolony i zamówił jeszcze tanie wózki osiatkowane. Mamy dobre produkty w atrakcyjnych cenach co w znacznym stopniu przyciąga do nas wielu klientów. Inny klient kiedy zamówił krzesła werek to był tak zadowolony, że polecił moje przedsiębiorstwo wśród swoich klientów. Otrzymuję bardzo dużo zleceń na krzesła specjalistyczne i zgłaszają się do mnie firmy z całego województwa. Ostatnio nawet był jakiś klient z drugiego końca kraju, by zakupić u mnie wózki skrzyniowe, które jak słyszał produkuję najlepsze. Nie sądziłem, że moja firma jest aż tak bardzo znana. To jest oczywiście bardzo dobre dla mojego przedsiębiorstwa. Chłopacy, którzy produkują krzesła specjalistyczne ostatnio zgłosili mi zapotrzebowanie na dodatkowego pracownika, ponieważ przy takiej ilości zleceń już sobie nie radzą.

To fakt, zleceń jest o wiele więcej zwłaszcza na nasze krzesła werek, dlatego zdecydowałem zatrudnić kilku nowych pracowników. Zdecydowanie ułatwi to wszystkim pracę a zlecenia będą realizowane na bieżąco. To jest dobry okres dla mnie.