You are currently viewing Profesjonalny sprzęt kosmetyczny

Profesjonalny sprzęt kosmetyczny

Moim marzeniem odkąd sięgam pamięcią było związanie mojego życia z kosmetyką. Udało mi się je zrealizować. Poszłam do szkoły kosmetycznej, zdobyłam wszystkie możliwe certyfikaty i uprawnienia. Dążyłam do tego, aby móc otworzyć swój salon, co byłoby dla mnie wtedy uwieńczeniem mojej nauki i możliwością robienia tego, co lubię.

Gabinet z nowym sprzętem kosmetycznym

biomak sprzęt kosmetyczny do salonówPostanowiłam, że kiedy otworzę swój salon, będę bazowała tylko na najlepszych kosmetykach profesjonalnych i odpowiednim sprzęcie kosmetycznym. Dlatego zdecydowałam się na biomak sprzęt kosmetyczny do salonów, gdyż jest on znany ze swojej bardzo dobrej jakości. W świecie kosmetyczek nazwa tej firmy jest każdej z nas bardzo znana. Pracowanie na takim sprzęcie jest gwarancją komfortu naszych klientek. Chciałam, żeby mój salon był idealny w każdym calu. Dlatego też zaczęłam się rozglądać za ofertą i zrobiłam sobie taką małą listę zakupów. Przede wszystkim, był mi potrzebny odpowiedni fotel kosmetyczny. Musiał mieć możliwość zupełnego położenia, do zabiegów oczyszczania twarzy, czy chociażby przedłużania rzęs. Jeden fotel siedzący również był niezbędny, do takich zabiegów jak paznokcie dłoni, czy stóp. Ogólna pielęgnacja wymagała też zakupu wszelkiego rodzaju akcesorium. Zakupiłam też szafki kosmetyczne, ponieważ miały wydzielone przegródki na poszczególne przybory. O wiele łatwiej znaleźć coś w takiej szafie, gdzie wszystko jest posegregowane i podpisane.

Zamówiłam wszystko, co było mi potrzebne do mojego salonu. Meble, jak i sprzęt kosmetyczny dotarły w nienaruszonym stanie. Po otwarciu salonu zdobywałam tyle pochwał, że ciężko je zliczyć. Wiem, że w głównej mierze to zasługa umiejętności w wykonywaniu zabiegów, jednak bardzo istotny jest również fakt posiadania odpowiedniego sprzętu.