You are currently viewing Profesor  pochwalił moją pracę o usługach hydraulicznych

Profesor pochwalił moją pracę o usługach hydraulicznych

Przygotowuję na studia biznesplan. Profesor prosił żebyśmy przygotowali sobie działalność, w której moglibyśmy działać. Na początku nie miałam pojęcia co mogłabym opisać ale zainspirowała mnie praca mojego taty. Tata pracuje jako hydraulik w dużej firmie.

Przygotowuję biznesplan o usługach hydraulicznych

usługi hydrauliczne oferowane w WarszawieMój tata jest bardzo dobrym specjalistom. Jako hydraulik ma spore doświadczenie i wiele mi będzie mógł podpowiedzieć w trakcie przygotowywania biznesplanu. Usługi hydrauliczne oferowane w Warszawie są świadczone przez wiele firm ale to taty firma jest najbardziej rozwiniętą i popularną firmą w okolicy. Tata twierdzi, że firma zawdzięcza dobrą renomę pracownikom, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Wiedzą jak wykonywać usługi hydrauliczne i starają się wykonywać je jak najlepiej. Firma inwestuje w pracowników a także w sprzęt na którym pracują. Dobra jakość materiałów, która jest wykorzystywana w trakcie usług jest bardzo ważna. Postanowiłam skorzystać z taty rad i starałam się jak najdokładniej opisać te kwestie, które tata poruszał. Moim zdaniem usługi hydrauliczne oferowane w Warszawie są bardzo ciekawe i na pewno taki biznes cieszyłby się sporym zainteresowaniem. W dzisiejszych czasach jest wiele firm, które świadczą takie usługi ale taty zdaniem każda firma się utrzyma na rynku jeśli będzie poważnie podchodzić do zleceń i dobrze traktować swoich klientów. Ważna jest także reklama, na którą trzeba przeznaczyć określone środki pieniężne.

Mój biznesplan został doceniony przez mojego profesora. Profesor powiedział, że mój tata powinien pomyśleć o założeniu swojej firmy. Porządny biznesplan mamy już przygotowany więc reszta dokumentów to tylko formalność. Widać, że tata lubi swoją pracę i na pewno chętnie wykonywałby usługi hydrauliczne dla siebie.