You are currently viewing Projektowanie i całościowe tworzenie stron

Projektowanie i całościowe tworzenie stron

Kiedy po raz pierwszy zetknąłem się z agencją reklamową, która zajmuje się projektowaniem stron internetowych to nie do końca wiedziałem, czego mogę się spodziewać i czego mogę oczekiwać. Nie miałem w głowie nawet żadnego przedziału kwoty, czyli tak zwanych widełek, w których mógłbym zamknąć się ze swoim zamówieniem, a szef z dnia na dzień był coraz bardziej niecierpliwy, aby zobaczyć chociaż pierwszy wstępny projekt nowej strony internetowej.

Gdzie zleciłem stworzenie strony

tworzenie stron internetowych wrocław

Do tej pory w ogóle nie istnieliśmy w Internecie jako firma, jednakże nasza konkurencja już dawno działa na tym polu, dlatego tworzenie stron internetowych woleliśmy zlecić kompleksowo jednej z wybranej przez nas firmie w mieście. Tworzenie stron internetowych to także konieczność instalacji wszelkich protokołów bezpieczeństwa oraz zainstalowania odpowiednich plików na serwerze, a później wykupienie domeny. Ja się na tym w ogóle nie znałem, dlatego we Wrocławiu znalazłem jedną firmę, która zajmuje się zarówno projektami graficznymi takiej strony, a także wszystkimi kwestiami technicznymi. Tworzenie stron internetowych Wrocław jest skomplikowaną sztuką, dlatego ja nie zamierzałem wnikać w to, co robią pracownicy przeze mnie zatrudnieni. Oczekiwałem jedynie efektów, podobnie jak mój szef. Był bardzo wymagający, dlatego wolałem zlecić stworzenie komuś, kto się przede wszystkim na tym zna i posiada bardzo duże doświadczenie. Firma wybrana przeze mnie na pewno je miała.

Kiedy szef zobaczył pierwsze projekty, jakie otrzymałem od agencji był zadowolony z tego względu, że w zupełności spełnia wszystkie oczekiwania i wiedział, że dalsza współpraca będzie przebiegała bardzo sprawnie. Sam kontaktowałem się z pracownikiem firmy, który bardzo dokładnie mi wszystko wyjaśnił.