You are currently viewing Projektowanie ogrodów nad Wartą w Poznaniu

Projektowanie ogrodów nad Wartą w Poznaniu

Mój kolega Leszek, którego poznałam na pewnym portalu społecznościowym, mieszka w Poznaniu. Mam z nim wiele wspólnych tematów. Już od początku naszej znajomości godzinami dyskutowaliśmy o tym, czy projektowanie ogrodów jest opłacalne.

Projektowanie ogrodów i wspólne tematy

projektowanie ogrodówPonadto, wspólnie interesujemy się fotografią oraz pogodą. Pewnego dnia zostałam zaproszona do Leszka na kilka dni. W czasie pobytu u kolegi miałam okazję zwiedzić piękne miasto Poznań. Jechałam tam pociągiem mijającym wiele miast. Minęłam Śrem, minęłam Środę Wielkopolską. Kiedy byłam już na miejscu, Leszek poczęstował mnie pysznym obiadem. Dyskutowaliśmy o naszych planach na przyszłość. Podobno kolega ma brata, którego celem jest zakładanie ogrodów. Wybraliśmy się na spacer nad Wartę. Po drodze mijaliśmy wały przeciwpowodziowe oraz ogródki działkowe. Niektóre z tych działek miały bardzo ładne, nowoczesne ogrody. Spacer był bardzo długi, ale Warta okazała się piękną rzeką. Spędziliśmy tam kilka godzin. Tutaj właśnie Leszek nauczył mnie, jak dobrze wykonywać zdjęcia nocne. Mając nowy sprzęt, nie wiedziałam, jak się dobrze nim posługiwać. Dzięki tej lekcji, będę mogła fotografować ogrody nocą. Wspaniale będą się one prezentować w świetle lamp solarnych. Z Leszkiem spotykamy się regularnie do dnia dzisiejszego. Jest to mój najlepszy przyjaciel. Kilka miesięcy temu poznałam jego brata, w którym się zakochałam. Wszystko przez projektowanie ogrodów w Poznaniu, o którym ciągle rozmawialiśmy z Leszkiem.

Poznając nas ze sobą, nie spodziewałam się że los przyniesie nam tyle szczęścia. Jak widać, niektóre tematy łączą ludzi. W tym przypadku były to właśnie tereny zielone, które ludzie zakładają wokół swoich domów.