You are currently viewing Propozycja pracy przy tłumaczeniach przysięgłych

Propozycja pracy przy tłumaczeniach przysięgłych

Nasze biuro odwiedza wiele osób z Krakowa a ja jestem jedną z osób, która ma najwięcej zleceń. Znam dobrze angielski oraz uczęszczam na kurs z języka niemieckiego. Dzięki temu podnoszę cały czas swoje kwalifikacje. Jak już skończę kurs niemieckiego to dostanę więcej obowiązków i na pewno będzie się z tym wiązała podwyżka.

Tłumaczenia przysięgłe moim zadaniem

tłumaczenia przysięgłe angielskiKiedy już otrzymałem certyfikat ze szkoły języków obcych to szef wezwał mnie do swojego biura. Zaoferował mi pracę w swojej innej spółce. Mam tam wykonywać tłumaczenia przysięgłe i szef zaoferował mi o wiele większe pieniądze niż dotychczas. Obecnie wykonuję tłumaczenia techniczne z języka angielskiego, ale moje stanowisko ma przejąć Julian, który jest w tym dobry. Szef dał mi tydzień czasu na podjęcie decyzji. Wiedziałem od razu, że tłumaczenia przysięgłe mi odpowiadają i na pewno zdecyduję się na tę pracę. Jego inna spółka mieści się w centrum Krakowa, gdzie mam dość prosty dojazd a to także jest kolejnym atutem. O wszystkim opowiedziałem mojemu przyjacielowi Adamowi, który powiedział, że specjalistyczne tłumaczenia przysięgłe angielskiego w Krakowie to dla mnie idealne zajęcie i na pewno nie będę żałował jak się na to zdecyduję. Jeszcze przed upływem czasu na podjęcie decyzji poszedłem do szefa, aby mu oznajmić swoją decyzję. Był zadowolony, że zdecydowałem się na tłumaczenia przysięgłe i od razu podsunął mi umowę do podpisania, która już dawno była przygotowana dla mnie. Zaskoczyła mnie kwota wynagrodzenia za tłumaczenia przysięgłe, ponieważ była wyższa niż mi wspominał szef. Co więcej będę dostawał prowizję za wszystkie tłumaczenia przysięgłe z niemieckiego co jeszcze podwyższy moje miesięczne wynagrodzenie.

Pracę zaczynam od jutra. Już nie mogę się doczekać i wiem, że świetnie sobie poradzę. Znam dobrze niemiecki i warto to wykorzystać.