You are currently viewing Przedsezonowa wyprzedaż leżaków ogrodowych

Przedsezonowa wyprzedaż leżaków ogrodowych

 

Zawsze słynąłem z tego, że miałem świetne pomysły. Dzięki temu sklep, który prowadziłem osiągał spore dochody a moi pracownicy byli zadowoleni. Jak zarządzać sklepem nauczyłem się samodzielnie i robiłem to metodą prób i błędów. Ostatecznie jak widać, udało mi się odnieść sukces.

Sprzedanie wszystkich leżaków ogrodowych w ciągu miesiąca

leżak ogrodowy na kółkachWszystkie moje pomysły były zawsze trafione i tym razem także wpadłem na coś genialnego. W magazynie posiadałem sporo leżaków ogrodowych na sprzedaż. Było jeszcze długo przed sezonem, ale wpadłem na pomysł, żeby wyprzedać leżaki już teraz. Dlaczego? Otóż dlatego, że w żadnym innym sklepie taki leżak ogrodowy na kółkach nie będzie dostępny a co za tym idzie, klienci będą kupowali tylko u mnie. Wiedziałem, że obniżona cena zachęci ludzi do zakupów i miałem świadomość, że zarobię na tym interesie. Jak postanowiłem, tak zrobiłem i jeszcze tego samego dnia leżaki ogrodowe pojawiły się w sprzedaży. Ceny obniżyłem o trzydzieści procent i to poskutkowało tym, że klienci kupowali u mnie leżaki. Miałem ich bardzo dużo i liczyłem, że wszystkie uda mi się sprzedać. Zakładałem, że zajmie to około dwóch, do trzech miesięcy, ale leżakami ogrodowymi ludzie tak bardzo się interesowali, że wszystkie sprzedałem w ciągu jednego miesiąca. Takich efektów nikt by się nie spodziewał i byłem zadowolony, ponieważ kolejny raz wpadłem na pomysł, który się sprawdził. Leżaki, które sprzedałem były świetnej jakości i każdy chciał je mieć w swoim ogrodzie.

Inne sklepy dopiero w późniejszym czasie wprowadziły leżaki do sprzedaży i nie miały tak dobrych wyników jak ja. Nie dziwiło mnie to, bo ludzie, którzy zamierzali kupić leżak, zrobili to już wcześniej w moim właśnie sklepie. Planuję kolejną akcję tego typu po wakacjach.