You are currently viewing Przyczepki firmy Thule

Przyczepki firmy Thule

  • Post author:
  • Post category:Turystyka

Każde dziecko lubi jeździć na rowerze, bo to daje mu pewną niezależność i swobodę w poruszaniu się. Przez pierwsze lata nauki, maluch nie zrobi raczej dużo kilometrów, dlatego w dalsze wycieczki trzeba go zabierać do przyczepki.

Przeznaczenie przyczepki Thule

przyczepka thuleMaluchy szybko się męczą, bo mają krótkie nóżki. Dla nich przejechanie paru kilometrów jest jak maraton, dlatego trzeba o tym pomyśleć zanim wyjedziemy na dłuższą przejażdżkę. Najlepszym rozwiązaniem są foteliki rowerowe, albo przyczepki, bo dziecko jedynie wygodnie siedzi i podziwia widoki. Przyczepka Thule jest godna polecenia ze względu na swoje wykonanie i zastosowane rozwiązania techniczne. Jest bardzo lekka, ponieważ jej konstrukcja została wykonana z lekkiego aluminium, które jest odporne na uszkodzenia. Dzięki obniżonemu środku ciężkości, przyczepka dobrze się trzyma drogi i daje łatwo prowadzić. Duże, dwa tylne koła zapewniają stabilizację, a małe przednie posiada funkcję obrotową o trzysta sześćdziesiąt stopni. Przyczepkę rowerową łatwo i szybko można zamienić w wózek do biegania, ponieważ wystarczy zamienić dyszel na funkcjonalne koło. Ponieważ wózek posiada dobre jakościowo amortyzatory, to maluchy mogą spokojnie w nich spać, a delikatne kołysanie ułatwi im zasypianie. Jeżeli będzie gorąco, to można otworzyć przednią klapę wejściową i opuść moskitierę, która zabezpieczy dzieci przed wszelkimi owadami, albo odłamkami mogącymi wpaść do środka w trakcie jazdy. W modelach Thule znajdują się też mocne hamulce znacznie skracające drogę hamowania.

Firma Thule jest dobrze znana na polskim rynku od wielu lat, ponieważ produkuje wysokiej klasy przyczepki rowerowe, wybierane przez młodych klientów. Dzięki długiej gwarancji producenta, mamy pewność, że zakupiony sprzęt będzie dział przez wiele lat.