You are currently viewing Rada co do wykładziny dywanowej

Rada co do wykładziny dywanowej

Witajcie. Dziś przedstawimy Wam jak udało nam się pomóc, naszym klientom. Codziennie pomagamy naszym klientom w aranżacji ich wnętrz. Dziś opowiemy właśnie o jednej z nich. Zapraszamy zatem do lektury.

Nasi klienci wybrali najlepszą wykładzinę dywanową!

wykładziny dywanowe

W dzisiejszej części opowiemy Wam konkretnie, o przykładzie pani Magdaleny i pana Łukasza. Nasi klienci są muzykami, dlatego, też bardzo ważne jest skonstruowanie w taki sposób mieszkania, aby móc grać. Dodajmy, że pani Magdalena i pan Łukasz mają roczną córeczkę Gabrielę. Jeżeli ktoś chciałby zapoznać się z naszymi rozwiązaniami, jakie przedstawiliśmy naszym klientom, zapraszamy do przeczytania naszego przygotowanego materiału. Aranżacja takiego wnętrza, była dla nas sporym wyzwaniem, głównie dlatego, że trzeba było to tak skonstruować, by nasi klienci mogli spokojnie oddać się swojej pasji, jaką naturalnie jest gra na instrumentach, ale i żeby nie uderzało to w życie codzienne ich dziecka. Przed podjęciem metamorfozy, odwiedziliśmy sklep z wykładzinami. Nie mogliśmy pozwolić sobie na wykładziny dywanowe całościowe. Wybraliśmy dlatego opcję jaką są wykładziny dywanowe w płytkach – warto jest ją wymieniać, pielęgnować. Jak nie trudno jest się domyślić, to bardzo ważna funkcja. Zwłaszcza wtedy gdy mamy mamy małe dziec. Plany, rozlania, soczki, herbatki. Kto tego nie zna? Dokładnie.. Praktycznie każdy. Niektórzy myślą, że najlepsze tanie wykładziny dywanowe, po prostu nie istnieją. Otóż szanowni Państwo, to realny fakt. Sklep z wykładzinami podłogowymi, to dosłownie świątynia skarbów surowcowych!

Sklep z wykładzinami może nam wiele dać. Wybraliśmy dla nich wersję brązową. Ciemną na tyle, żeby nie była uciążliwa w momencie czyszczenia, ale i na tyle jasna, by nie przeciążać kolorystycznie pomieszczenia. Stworzyliśmy im, także miejsce do grania – uwaga – z dźwiękoszczelnymi ścianami.