Recepta na trafiony prezent – przypinki

Jaka jest recepta na trafiony prezent? Czy w ogóle można mówić o czymś takim? Moim zdaniem mówić o recepcie na dobry prezent to tak jak mówić o recepcie na długowieczność. Zwyczajnie nie ma czegoś takiego.

Przypinki dla bliskiej osoby

przypinkiJedni lubią takie małe rzeczy, które będą zagracać nasz pokój inni lubią rzeczy praktyczne. Jeżeli więc znamy dobrze tą osobę, to możemy pokusić się o stwierdzenie, że w takim przypadku da się dobrać prezent. Wszystko musi być połączone. Musimy wziąć pod uwagę to, jaki dana osoba ma charakter – czy mogą być głupoty, czy jednak nie. Jeżeli nie to kupmy kubek ze zdjęciem, który moim zdaniem jest taką optymalną wersją prezentu. Inną wersją prezentu mogą być fotomagnesy czy przypinki. One również spełnią swoją rolę, jednak im bliżej jesteśmy z osobą, którą będziemy obdarowywać, tym te prezenty mogą być bardziej osobiste, nawiązujące do pasji, przeżyć czy do samej osoby. Na przykład wiemy, że dana osoba jeździ motocyklem, to kupmy mu nowe slidery na kolana do jego kombinezonu. Gra na instrumencie, lub się jakimś od dawna pasjonuje? Kup mu jakąś książkę do nauki tego. Nie jest przecież problemem dzisiaj wpisać do internetu to co nas interesuje i sprawdzić choćby która książka jest najlepsza. A może ogólnie nie lubi prezentów.

Wtedy najlepiej pójść z butelką jakiegoś dobrego napoju, dobranego oczywiście do wieku, i wręczyć. Obdarowana osoba albo podziękuje, albo da warunek, że od razu trzeba go spożyć, co w naszej kulturze jest dość częstym zjawiskiem jeżeli chodzi o napoje wręczane.

Tu znajdziesz ciekawe przypinki – cyfrowypress.pl