You are currently viewing Reklamacja nowo zakupionego łóżka sypialnianego

Reklamacja nowo zakupionego łóżka sypialnianego

Nie wiem, jak wam ale mi się zdarzyło już parę razy złożyć coś do reklamacji. Jeśli coś kupię to ma to być dobre. Na szczęście wiele sklepów przyjmuje reklamacje, niektóre od razu zaznaczają, że po odejściu od kasy reklamacji nie uznają.

Łóżka sypialniane dobre i złe

łóżka sypialnianeZawsze miałam szczęście, że dostawałam taką jakby gwarancję, że zawsze mogę coś oddać do reklamacji. Dla mnie to ważne, w obecnych czasach nic nie jest tanie, nawet artykuły spożywcze. Już nie wspomnę, że w dużych miastach jak na przykład w Warszawie, Bydgoszczy ceny są znacznie wyższe niż w tych małych miejscowościach. Ostatnio musiałam złożyć do reklamacji zakupione łóżko, które kupiłam dość niedawno i to w sklepie meblarskim, a nie gdzieś tam przez internet. Wydawało mi się, że łóżka drewniane powinny być naprawdę bardzo solidne, a tu proszę jednak tak nie jest. Moje łóżko musiało już mieć jakiś niewidoczny przy zakupie defekt. Oparcie się połamało, a praktycznie wcale się nie podpierałam o nie. Nie zamierzałam nic kleić. Skoro mogę te łóżko oddać do reklamacji, to z tego też skorzystałam. Zażądałam zwrotu pieniędzy i postanowiłam kupić sobie inne łóżko i już nie drewniane, ale może z wykończeniem metalowym. Takie łóżko zostanie idealnie zakryte przez materace piankowe. W tym sklepie meblarskim mają liczne atrakcyjne łóżka sypialniane bydgoszcz, więc bez trudno udało mi się coś ciekawego znaleźć. Sprzedawcy też nie robili żadnych trudności z powodu reklamacji. Muszą być już do nich przyzwyczajeni. Nie zawsze reklamacja oznacza wadę towaru, czasami też kupujący może się rozmyślić z dokonanego zakupu, a nieraz lepiej złożyć reklamację niż dokonać zwrotu towaru.

Łóżka do sypialni muszą być porządne. Na przykład materace do spania kupiłam z tego co zostało z reklamacji. Dlatego też dokonałam tej reklamacji.