Remont i fototapety na ścianę

Z mężem zdecydowaliśmy się na w mieszkaniu remont. Chcieliśmy wszystko odnowić. Zawsze podobały mi się fototapety 3d i takie właśnie chciałam mieć w mieszkaniu. Pojechaliśmy do sklepu, obejrzałam fototapety do sypialni i spodobało mi się kilka wzorów.

Fototapeta to dobry pomysł!

FototapetaNie mogłam się do końca zdecydować, więc poprosiłam o pomoc męża. Mąż powiedział, że powinniśmy poszukać fototapety na ścianę do sypialni w kolorach beżu, żeby pasowała do pomieszczenia. Jedna z wybranych pasowała, więc na nią się zdecydowałam. Mąż jeszcze przeglądał fototapety 3d kiedy poszłam rozejrzeć się za jakimiś farbami. Po chwili mnie zawołał do siebie i zapytał jak się zaopatruję na fototapety do kuchni, ponieważ znalazł bardzo fajną i pomyślał, że moglibyśmy ją założyć w kuchni. Spodobała mi się od razu i bez wahania się zgodziłam. Od piątku zaczynamy remont. Nie musimy brać żadnego specjalisty, ponieważ mąż potrafi kłaść fototapety na ścianę i zrobi wszystko sam. Po zakupach zadzwoniłam do Sylwii, mojej przyjaciółki, żeby z nią porozmawiać. Opowiedziałam jej o zakupach i się pochwaliłam, że w mieszkaniu będziemy mieć fototapety 3d, które dziś z mężem wybrałam i po remoncie ją zaproszę do siebie na kawę. Sylwia była zachwycona.

Mówiła, że kiedyś namawiała męża na fototapety do kuchni, ale nie znalazła interesującego ją wzoru i czeka aż będzie dostawa. Zażartowałam, żeby zrobili zdjęcie rodzinne i umieścili na fototapety 3d, które przywieszą w jadalni. Sylwia stwierdziła, że pomysł nie najgorszy i się nad tym zastanowi.

Fototapety można znaleźć na stronie: http://art.widi.pl