You are currently viewing Rodzaje taśmy odzieżowej

Rodzaje taśmy odzieżowej

Bezpieczeństwo na drodze to piorytet który nakazuje ustawa oraz nasze sumienie. Jeśli zależy Ci na dobrej widoczność na drodze polecam zapoznać się z naszymi patentami. 

Dziś opiszemy zastosowanie poszczególnych rodzajów taśmy z odblaskiem. Artykuł o charakterze informacyjnym przedstawi wygląd oraz przeznaczenie każdego z wymienionych produktów. 

Naszywane taśmy z odblaskiem

taśmy do odzieżyTo najbardziej rozpowszechniony rodzaj odblasku. W przypadku możliwości wyboru taśmy do odzieży możemy zdecydować się na paski w jednym lub dwóch kolorach. Standardowy dodatek do odzieży składa się w 100% z poliestru. Ma postać cienkiej wstążki. Co do kolorystyki taśmy do odzieży mogą występować w kolorze: szarym bądź żółtym. Naszywane taśmy do odzieży nadają się do stosowania na odzież roboczą. Taśmy wszywane warto stosować na ubrania wymagające częstego prania. Doskonale sprawdzą się przy odzieży sportowej. 

Prasowana taśmy z odblaskiem 

To drugi typ taśmy do samodzielnego zastosowania. Taśma w formie prasowanej nadaje się do plecaków czy kurtek sportowych, które nie wymagają częstego prania. Stosowanie taśmy do odzieży jest dużo łatwiejsze w użytkowaniu. Do wprasowania taśmy do odzieży wystarczy jedynie żelazko oraz dowolny element garderoby np. kamizelka, plecak czy kurtka. Czas aplikacji również jest dość szybki. Aby zastosować odblaskowe taśmy do odzieży wystarczy jedynie kilka minut. Co do rodzajów taśmy do odzieży możemy zdecydować się na wzory gładkie oraz prążkowane. 

Alternatywą dla taśmy odzieżowej są naszywki. To małe ozdobne elementy w formie prostych kształtów. Są idealną dekoracją odzieży funkcjonalnej oraz sportowej. Ozdobne naszywki można dowolnie wszywać. Na stronach wielu sklepów istnieją również odblaskowe prasowanki do różnych typów tkanin.