You are currently viewing Rolki z kółkami do kabiny prysznicowej

Rolki z kółkami do kabiny prysznicowej

Eksploatacja armatury łazienkowej, jest nieuniknionym skutkiem korzystania z tego pomieszczenia. Wielu z nas nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że wiele części np. kabin prysznicowych, można bezproblemowo wymienić. Należą do nich między innymi rolki z kółkami.

Części zamienne do kabiny prysznicowej 

Kółka do kabin prysznicowychKabiny prysznicowe używane są każdego dnia. Im większa liczba użytkowników, tym bardziej wzrasta ryzyko niechcianej awarii. Pomimo że obecne kabiny prysznicowe są bardzo trwałe i wytrzymałe, nieunikniona jest wymiana niektórych jej części. Do najczęściej wymienianej należą kółka do kabin prysznicowych. Przy ich codziennym, kilkukrotnym używaniu, a także niszczycielskim kontakcie z wodą, przynajmniej dwa razy w roku zmuszeni jesteśmy do zakupienia nowych części. Kółka do kabin prysznicowych są jednak stosunkowo tanie, co nie obciąża naszego budżetu domowego. Wśród wielu modeli z pewnością znajdziemy takie, które rozmiarem i  kształtem będą pasowały do  naszej kabiny. Kółka są łatwe w montażu, dzięki czemu możemy wymienić je samodzielnie, nie korzystając z pomocy fachowców. Rolki z kółkami posiadają łożyska, które ułatwiają ich poruszanie się. Chromowane kółka są odporniejsze na rdzę i zanieczyszczenia. Ich sprawność jest bardzo istotna dla naszej intymności podczas kąpieli, a także chroni resztę łazienki przed wodą, która mogłaby wydobywać się na zewnątrz. Odpowiednia kontrola wilgoci jest bardzo ważnym elementem dbania o naszą łazienkę. Możemy dzięki temu uniknąć pleśni. 

Bezproblemowa wymiana kółek do kabiny prysznicowej pozwala nam na samodzielny montaż. Ich niska cena umożliwia zakup w każdym momencie. Kółka dostępne są w niemal wszystkich sklepach budowlanych, w których uzyskamy również inne części armatury łazienkowej, a także fachowe doradztwo.