You are currently viewing Rozmawiam z mamą o kredycie pod zastaw domu

Rozmawiam z mamą o kredycie pod zastaw domu

Od kiedy mama wróciła do pracy to nasze relacje się poprawiły. Mamy ze sobą lepszy kontakt i bardzo dużo rozmawiamy. Mama to nie może siedzieć w domu bo się nie nadaje do tego. Musi wyjść do ludzi.

Kredyt pod zastaw na atrakcyjnych warunkach

kredyt pod zastaw domuOstatnio dużo rozmawiamy o jej pracy i nowej znajomej, z którą ma bardzo dobry kontakt i się nawet polubiły. Mama mi dużo o niej opowiada. Ostatnio mówiła mi, że ta znajoma ma jakiś bezpieczny kredyt pod zastaw domu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Podobno raty, które płaci są bardzo niskie. Tego dnia jak wróciła z pracy, to już się całkowicie rozgadała. Znajoma powiedziała jej, że są dostępne takie pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik i każdy może pozwolić sobie na to rozwiązanie, które jest bardzo atrakcyjne. Zapytałam od razu czy mamę interesuje taka pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik, ponieważ jej entuzjazm był ogromny. Mama się do mnie szeroko uśmiechnęła i zaczęła mi opowiadać o działce za miastem. Podobno jest do sprzedania świetna działka, ale można ją kupić od ręki za gotówkę. Mama powiedziała, że w jej przypadku tylko takie pożyczki bez bik dla zadłużonych wchodzą w grę, ponieważ o kredyt pod zastaw domu nie może się póki co ubiegać. Podczas dalszej dyskusji dowiedziałam się również, że mama ma iść z tą znajomą do biura, gdzie są dostępne takie pożyczki bez bik dla zadłużonych i wszystko załatwić. No nie ukrywam, dość mocno zaskoczyłam się tak szybkim działaniem z jej strony. Widać ta działka za miastem jest naprawdę tego warta. Chyba się tam przejadę razem z mamą, by ją osobiście zobaczyć.

Powiedziałam mamie, że taka pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik to świetny pomysł, zwłaszcza, że ma co zastawić. Mam nadzieję, że wszystko jej się uda załatwić. Ciekawe jakie warunki trzeba spełnić. Mama później mi powie.