You are currently viewing Salon ze stylowym oświetleniem – to jest to, co lubię najbardziej

Salon ze stylowym oświetleniem – to jest to, co lubię najbardziej

Wpis będzie dotyczył mojej prawdziwej pasji. Jednej z wielu, jednak, należy określić, że największej. O czym będę pisać? O oświetleniu rzecz jasna. Lampy, kinkiety, podobały mi się od zawsze. Gdy byłam małą dziewczynką, patrzyłam godzinami, na lampy w moim domu. Kiedyś zamarzyło mi się, że jak już będę dorosła, to będę mieć taką elegancką lampę w salonie.

Moja nowa i stylowa lampa

stylowe lampy wisząceMoje marzenie, udało mi się zrealizować całkiem niedawno. Z nadejściem wiosny, przyszła pora na wprowadzenie zmian w moim domu, a konkretnie salonu. Postanowiłam go nieco odświeżyć. Zamontować nowe stylowe lampy wiszące. Zmienić nieco meble. Nigdy nie sądziłam, że wybór odpowiedniego oświetlenia jest tak bardzo skomplikowany. Nie mogłam się w ogóle zdecydować, więc poprosiłam o pomoc moją przyjaciółkę. Małgosia kończyła architekturę wnętrz we Wrocławiu. Kto jak nie ona, mógł mi najlepiej pomóc? Jak to mówią: przyjaciółka to najlepszy pomocnik. Tak też było i w moim przypadku. Poszłyśmy do jednego z pobliskich sklepów z lampami. Na samym początku, naszą uwagę przykuła kryształowa lampa. Przepiękna. W pierwszej chwili stwierdziłam, że bierzemy tą. Małgosia ostudziła moje emocje i uznała, że lepiej będzie, jeżeli się jeszcze trochę rozejrzymy. Miała rację. Z resztą jak zawsze. Po jakiś trzydziestu minutach, znalazłyśmy dokładnie to czego szukałyśmy. Piękna lampa z czterema ramionami. Po prostu cudowna i idealna do mojego odświeżonego saloniku. Poprosiłam ją, także o pomoc przy zakupie nowych mebli. Kiedy chcecie kupić nowe lampy, warto jest się dobrze zastanowić. Ma nam to służyć na lata. 

Tak jak napisałam, moja przyjaciółka spisała się doskonale. To samo, jeżeli chodzi o moją lampę, też wygląda w moim salonie wspaniale. Zwłaszcza idealnie prezentuje się, gdy jest już wieczór i włączam światło. Efekt jest po prostu oszałamiający. Zmiany wystroju to genialna zabawa.