You are currently viewing Samochód ze śląskiej wypożyczalni: luksusowe narzędzie pracy

Samochód ze śląskiej wypożyczalni: luksusowe narzędzie pracy

 

Gdy dostałem awans liczyłem się z tym, że zmieni się charakter mojej pracy. Teraz przeszedłem z zza biurka na pracę w terenie. Z jednej strony mnie to cieszyło, z drugiej z lekkim niepokojem myślałem o tym, czy sobie poradzę. Za tydzień miałem odbyć swoją pierwszą podróż służbową na Śląsk.

Którą wypożyczalnię samochodów można polecić przyjacielowi?

polecana wypożyczalnia samochodów ze ŚląskaPonieważ moja żona potrzebowała na miejscu naszego samochodu, nie mogłem jej go odebrać, musiałem coś na Śląsku sobie wypożyczyć. Zresztą, to było jedyne wyjście, bo dojechać autobusem czy pociągiem mogłem, ale poruszać się po Śląsku taksówkami, byłoby szaleństwem. Musiałem wypożyczyć auto i nie pozwolić by żona z malutkim dzieckiem jeździła autobusami. Postanowiłem podpytać kolegów z pracy, która jest polecana wypożyczalnia samochodów ze Śląska. Kilku korzystało z takiej opcji, więc podzieli się ze mną chętnie swoim doświadczeniem. Usłyszałem raczej podobne opinie, chłopaki wymienili kilka nazw wypożyczalni i odesłali mnie na strony internetowe. Tam sprawdziłem sobie cenniki i regulaminy wypożyczalni. Porównałem to z zadaniami, które miałem wykonać na Śląsku i próbowałem coś dla siebie dopasować. Najlepsza jednak rzeczą, był wybór samochodu. Odruchowo najpierw wybrałem najtańszy, ale później zdałem sobie sprawę z tego, że to podróż służbowa i część kosztów za wypożyczenie samochodu będzie mi zwrócona. Popatrzyłem zatem na lepsze marki i modele, i zaczęło mi to sprawiać dużą przyjemność. Droższy samochód był oczywiście lepszy i bardziej ekskluzywny. To mnie kusiło.

Zachowałem jednak trochę zdrowego rozsądku, ale też pozwoliłem sobie na odrobinę luksusu i ekstrawagancji, znajdując złoty środek. Koniec końców, wyjazd był bardzo udany, a ja pozyskałem dużego klienta. Tym sposobem nabrałem pewności siebie!