You are currently viewing Satyna w naszym łóżku

Satyna w naszym łóżku

Jestem teraz w takim wieku, że moi znajomy albo biorą ślub, albo obchodzą kolejne rocznice tego wydarzenia. Dokładnie rok temu bawiłam się na weselu mojej przyjaciółki i nawet nie wiem kiedy, a już ten czas zleciał. I nawet nie zwróciłabym uwagi, gdyby nie fakt, że dostałam zaproszenie na kolacje, właśnie z tej okazji. 

Pościel na prezent

pościel satynowa 160x200Jako, że okazja taka doniosła, to postanowiłam, że kupię im z tej okazji prezent. Ja raczej należę do tej grupy osób, które zawsze dają praktyczne prezenty – takie, które naprawdę przydadzą się osobie, które je dostała. Nie inaczej było tym razem, zwłaszcza, że całkiem przypadkiem trafiłam na stronę sklepu internetowego, który oferuję piękne pościele, które są produkowane tutaj w Polsce i są od polskich producentów. Wybór jest naprawdę ciężki, gdyż jest tam tyle pięknych wzorów, czy kolorów, że przyprawiają o zawrót głowy. W końcu się zdecydowałam – pościel satynowa 160×200. Wybrałam ją w białym odcieniu z motywem liści. Prezentuję się naprawdę pięknie, a jestem pewna, że mojej przyjaciółce również przypadnie do gustu, gdyż obie mamy podobny styl, jeżeli chodzi o te sprawy, a też ostatnio wspominała, że przymierza się do zakupu nowej pościeli. Nie mogłam się doczekać, aż zobaczy tą. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do tego sklepu, bo uważam, że naprawdę wykonanie tej pościeli jest warte każdej ceny. Warto też wspierać polski rynek i polskich przedsiębiorców. 

Zawsze, jeżeli kupujemy komuś prezent, to przemyślmy, czy tej osobie na pewno przyda się ta rzecz i czy będzie ona z niej korzystać. Ja zawsze robię taką analizę i zawsze trafiam z prezentem. I tym razem mi się uda, bo pościel jest naprawdę piękna i jest to przede wszystkim praktyczny prezent, który na pewno się przyda, bo w końcu, kto z nas nie ma w domu pościeli.