You are currently viewing Sklep z częściami do różnych samochodów

Sklep z częściami do różnych samochodów

Mój kuzyn niedawno zmienił pracę. Przeprowadził się jakiś czas temu i w związku z tym zmuszony był szukać nowej pracy. On od kiedy tylko pamiętam interesował się motoryzacją i samochodami. Dlatego też szukał pracy właśnie w takiej branży.

Kuzyn pracuje w sklepie z częściami samochodowymi

części renaultGdy zaczął przeglądać oferty prascy okazało się, że własnie szukano kogoś do sklepu z częściami samochodowymi. Kuzyn więc od razu aplikował na to stanowisko i po rozmowie kwalifikacyjnej dostał tą pracę. Jest to osoba, która się po prostu na tym zna także na pewno będzie potrafił dobrze doradzić klientom. Spytałam się go jakie części są w tym sklepie bo sama mam samochód i całkiem możliwe, że kiedyś do niego przyjadę jako klientka. Kuzyn powiedział, że są tam części do różnych samochodów. Jest duży wybór części do renault a także do citroenów. Ja mam peugota i także znajdę na pewno w tym sklepie każdą część jaka tylko będę chciała. Zresztą jeśli w sklepie nie będzie akurat danej części to kuzyn ma możliwość ją dla mnie zamówić. Powiedział mi też, że w tym sklepie są naprawdę niskie marże i dlatego są bardzo przystępne ceny. Kuzyn po kilku dniach pracy powiedział mi, że sklep ten jest chyba najczęściej odwiedzanym sklepem z częściami właśnie ze względu na dobre ceny. I dlatego też kuzyn ma co robić przez cały dzień. Jednak najważniejsze, że to co robi sprawia mu przyjemność i do tej pracy chodzi bardzo chętnie.

Już niedługo mają być w tym sklepie sprzedawane także części do samochodów dacia bo jednak te części nie są wcale jeszcze tak łatwo dostępne jak inne. Ja też będę musiała się pewnie niebawem do tego sklepu wybrać bo coś słyszę, że coś w moim samochodzie zaczyna dziwnie stukać. Tylko muszę najpierw jechać do mechanika by dowiedzieć się konkretnie co trzeba byłoby kupić.

Więcej informacji http://salko.pl