Sklep z oknami szuka pracownika

Mój sklep mieści się w centrum Piaseczna i odwiedza go wielu klientów. Otrzymuję mnóstwo zapytań ze strony klientów, czy montujemy okna, dlatego zdecydowałem, że zatrudnię dodatkowego pracownika, który będzie właśnie montował okna u klientów.

Okna i doświadczony monter

oknaW ofercie posiadam okna drewniane, okna plastikowe oraz okna balkonowe i okna wystawowe. Pracownik, który będzie u mnie zatrudniony musi potrafić montować okna, dlatego zatrudnię tylko doświadczoną osobę. Od razy zamieściłem ogłoszenie na jednym z portali i czekałem na odzew. Zaznaczyłem, że poszukiwany jest pracownik, który będzie montował okna. Otrzymałem wiele zgłoszeń na tę ofertę, ale wiele z osób nie wiedziało jak montować okna, dlatego od razu takie zgłoszenia odrzuciłem. Na rozmowę w sprawie pracy zaprosiłem Adriana, który już montował okna i doskonale zna się na tej pracy. Przyszedł do mnie młody chłopak, jednak posiadał ogromne doświadczenie. Zaoferowałem mu okres próbny. Jeżeli się sprawdzi, to będzie montował okna na stałe. Pierwsze zlecenie już wpadło następnego dnia, gdy przyszedł klient po okna balkonowe. Zaoferowałem mu montaż i był dość zadowolony. Umówiliśmy się, że Adrian następnego dnia z rana pojedzie do tego klienta, aby zamontować mu wszystkie okna balkonowe. Tego dnia czekałem w sklepie i trochę się denerwowałem, bo nie wiedziałem, czy Adrian dobrze zamontuje te okna. Po kilku godzinach zadzwonił do mnie klient, żeby powiedzieć, że ma już zamontowane wszystkie okna i jest bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi mojego sklepu. Powiedział, że pracownik zamontował wszystkie okna doskonale i na pewno jeszcze zgłosi się do naszego sklepu.

Ta informacja bardzo mnie ucieszyła i już wiedziałem, że Adrian zostanie u mnie na stałe. Takiego pracownika potrzebowałem.