You are currently viewing Sklep z panelami 3D

Sklep z panelami 3D

Niedawno rozpoczęłam staż w firmie sprzedającej panele 3d, parkiety oraz panele ścienne 3d i podłogi drewniane. Moja praca polega częściowo na tym, że sprzedaję panele 3d i wystawiam faktury. Muszę znać wszystkie ceny i panele ścienne 3d, które są w ofercie.

Panele 3D częstym wyborem wśród klientów

Poza sprzedażą wprowadzam także zamówienia na panele dekoracyjne 3d do systemu. Mój staż obejmuje wszystkie działy w tej firmie i nawet jednego dnia byłam na magazynie, gdzie musiałam sprawdzić panele dekoracyjne 3d, ponieważ pojawiły się braki. Od razu poszłam złożyć zamówienie. Właściciel sklepu powiedział że jak skończę staż i się sprawdzę to da mi pracę w swoim sklepie. Chciałabym sprzedawać panele ścienne 3d, bo taka praca mi odpowiada i się w niej spełniam. Dzisiaj byłpanele 3dam w księgowości, żeby wprowadzać faktury do systemu. Było to bardzo banalne zajęcie, ponieważ wszystkie panele 3d mają swoje oznaczenia. Ja jednak wolę pracę na sklepie, bo uwielbiam kontakt z klientem a do księgowości klienci nie przychodzą i jest tam tak nudno. Chyba, że Pani Marylka krzyczy, bo jej się zgubiły faktury na panele 3d, które właśnie dostała. Zazwyczaj okazuje się, że je odłożyła w inne miejsce. Ostatnio jak obsługiwałam sklep to przyszedł młody chłopak, który chciał kupić panele ścienne 3d do sypialni i szukał towaru w niskiej cenie. U nas w sklepie wszystkie panele 3d mają bardzo dobre ceny, ale często też są promocje na panele ścienne 3d i wtedy ich cena jest mocno obniżona. Pokazałam klientowi najlepsze panele 3d cena ich była naprawdę korzystna. Bardzo mu się spodobały, więc je kupił.

Zaproponowałam mu także montaż, ponieważ sklep także ma taką ofertę. Klient zdecydował, że sam zamontuje panele ścienne 3d, ponieważ się na tym zna. Za kilka miesięcy kończę staż. Ciekawe co szef zdecyduje.