You are currently viewing Skuteczne usuwanie pieprzyków

Skuteczne usuwanie pieprzyków

Myślę, że nie ma wśród nas kobiet, czy mężczyzn, którzy nie chcieliby poprawić swojego wyglądu zewnętrznego. Okazuje się bowiem, że często jesteśmy w stanie wskazać więcej rzeczy, które nam się w nas nie podobają, niż tych, z których jesteśmy zadowoleni. Czasem jednak na naszym ciele pojawiają się niedoskonałości, których naprawdę warto byłoby się pozbyć.

Jak bezboleśnie pozbyć się niechcianych pieprzyków?

usuwanie pieprzyków łódźMam tutaj na myśli znamiona w postaci pieprzyków. Pieprzyki to niewielkie, miejscowe zmiany pigmentacyjne skóry ciała. Zazwyczaj są małe i nam nie przeszkadzają, jednak zdarza się, że uzyskują one spore rozmiary, w związku z czym chcemy się ich pozbyć. Najbardziej przeszkadzają nam zmiany umiejscowione na twarzy, czy też dekolcie. To właśnie stamtąd chcielibyśmy się ich pozbyć najbardziej. Jeśli chodzi o usuwanie pieprzyków Łódź jest miastem, w którym naprawdę warto wykonać taki zabieg. Na terenie tego miasta znajduje się kilkanaście punktów medycyny estetycznej, w której ten nieinwazyjny zabieg jest wykonywany. Usuwanie pieprzyków obecnie wykonywane jest kilkoma metodami. Najbardziej tradycyjną jest chirurgiczne usuwanie znamion. Polega ono na tradycyjnym usunięciu pieprzyka w znieczuleniu miejscowym. Ewentualnie można zastąpić tradycyjny skalpel tak zwanym zimnym nożem elektrycznym, dzięki któremu bezkontaktowo znamię jest usuwane. Coraz częściej korzysta się jednak z lasera CO2, który pozwala na usunięcie pieprzyka bez pozostawienia blizny, co jest jego ogromną zaletą.

Każdy taki zabieg wykonywany jest przez osobę, która doskonale zna się na wykonywanej przez siebie pracy. Posiada ona wiele certyfikatów potwierdzających uprawnienia do usuwania pieprzyków, a także innych znamion. Jeśli dana zamiana skórna wygląda podejrzanie to możemy liczyć na to, że usunięty wycinek skóry zostanie przekazany do dalszego badania histopatologicznego celem wykluczenia ewentualnych chorób.