Ślub mojej siostry i fotografia ślubna

Zawsze gdy patrzyłam na moja siostrę to nigdy bym nie pomyślała, że kiedyś wyjdzie za mąż. To było mniej więcej jak jakiś cud. Kiedy powiedziała mi o swoim ślubie, to nawet wtedy jej nie wierzyłam. Dopiero zaczęło do mnie to dochodzić, kiedy wręczyła mi oficjalne zaproszenie na swój ślub i kiedy poprosiła mnie, a raczej dała mi zlecenie pod hasłem: moja fotografia ślubna.

Fotografia ślubna to szeroki zakres działań

fotografia ślubnaJej ślub był naprawdę wspaniały. Mieli przepiękną pogodę, a sam ślub odbył się w Gliwicach. Pewnie część z Was zastanowiła się nad tym, jak moja starsza siostra mogla poprosić młodszą o to, aby ta była jej głównym fotografem na ślubie? A jednak. Trzeba Wam wiedzieć, że od dwóch lat zajmuje się fotografią. Jest to szeroki zakres działań, szeroki zakres tematyki moich zdjęć, ale jednak jest to przeważnie fotografia ślubna w częstochowie. Po mimo tego, że sama osobiście nie jestem zwolenniczką związków albo po prostu mówiąc inaczej związki na ten moment nie są kompletnie dla mnie, to jednak wierzę w sens tworzenia pięknych zdjęć o takiej właśnie tematyce. Myślę osobiście, że ta właśnie dziedzina jest jedną z najbardziej wdzięcznych jakie można po prostu podjąć. Przedstawianie relacji międzyludzkiej jest czymś na co warto jest zwrócić, szczególną uwagę i na co warto jest poświęcać swój drogocenny czas. W takich zdjęciach, jest coś bardzo magicznego i coś co przyciąga szczególnie uwagę. Kiedy obrazuje się, fotografuje relację dwojga ludzi, człowiek może w pełni oddać się chwili, w której się znajduje.

Dla mnie realizacja takich projektów to prawdziwa pasja, która pobudza mnie do działania. Czuję, że to co robię ma naprawdę ogromny sens. Zwłaszcza wtedy, gdy potem widzę wdzięczność moich klientów, ich radość, że dzięki mojej pracy mają pamiątkę. Jeżeli idzie o moją siostrę, to także była zadowolona.