You are currently viewing Smaczny catering na konferencji medycznej

Smaczny catering na konferencji medycznej

Często wynajmowałem swoją salę konferencyjną, bo była nowoczesna i przestronna. Inwestycja w nią okazała się być jedną z najlepszych, jakie w ostatnim czasie poczyniłem. Często odbywały się w moim ośrodku konferencje różnego rodzaju i przyjeżdżali ludzie z całego kraju.

Zdrowe potrawy dostarczone przez firmę cateringową

catering na konferencje warszawaSkontaktował się ze mną jakiś czas temu jeden z moich najważniejszych klientów, który od samego początku regularnie wynajmował salę konferencyjną. Miał się odbyć jakiś kongres medyczny i pojawić się miało mnóstwo ważnych osobistości z zagranicy. Musiałem wszystko przygotować perfekcyjnie. Klient zadał mi pytanie, czy jestem w stanie zorganizować catering na konferencje Warszawa oferowała masę takich rozwiązań, jednak to ja osobiście miałem wszystkiego dopilnować. Znałem jedną świetną restaurację, która serwowała same zdrowe potrawy i zajmowała się również obsługą konferencji. Już miałem okazję zamówić catering u tej firmy i goście byli zachwyceni. Na konferencji medycznej miało pojawić się osiemset osób. Wiedziałem, że zorganizowanie cateringu dla tak licznej grupy nie było prostą sprawą, dlatego od razu zgłosiłem się do tej restauracji. Na szczęście okres dwóch miesięcy był wystarczający na wszystkie przygotowania. Klient zapłacił za wszystko z góry i nawet zalecił mi, żebym osobiście wybrał potrawy, jakie miały pojawić się na konferencji. Postawiłem głównie na przekąski zimne, które zawsze cieszyły się największym zainteresowaniem.

Restauracja, która oferowała catering na konferencję spisała się na medal. Obsługa tak sporej ilości osób wcale nie była sprawą prostą. Doświadczenie pracowników jednak było zdecydowanie zauważalne i wszystko przebiegło znakomicie. Klient był mi wdzięczny za tak ogromną pomoc.