You are currently viewing Solidne radio z bateriami w postaci akumulatorów

Solidne radio z bateriami w postaci akumulatorów

Nieraz zdarza się pracować w trudnych i głośnych warunkach. Niektórzy bardzo lubią słuchać w czasie pracy muzyki. Na terenach budowlanych, w zakładach przemysłowych jest to bardzo trudne, właśnie ze względu na bardzo głośne warunki tam panujące.

Radio z wyświetlaczem LCD i portem USB

budowlane radio hitachi ur18dslNie jest to jednak przeszkoda – obecnie na polskim rynku można kupić urządzenia, które nadają się do pracy w takich warunkach. Są to urządzenia bardzo solidne, które z pewnością nie zostaną zniszczone nawet w czasie upadku lub przygniecenia. Mowa o specjalnych radiach, które można kupić nawet przez internet. Radia posiadają zazwyczaj stalową obudowę. Plastikowe obudowy przy pracy w trudnych warunkach zupełnie się nie sprawdzają, bo łatwo je uszkodzić. Takie budowlane radio hitachi ur18dsl to doskonały prezent dla osoby, która nie wyobraża sobie pracy bez muzyki. Warto wspomnieć również o parametrach, jakie posiada takie radio. Radio nie posiada akumulatora, jest zasilane specjalnymi bateriami, które wytrzymują naprawdę długo. Dzięki temu można rozkoszować się muzyką przez wiele godzin. Jest to radio bardzo dobrej jakości, które zapewnia najlepszy dźwięk. Można się domyślić, że radio jest też bardzo głośne – chodzi o to, by muzyka przebijała się przez dźwięki wydobywające się z maszyn budowlanych czy przemysłowych. W radiu wykorzystuje się baterie kasetonowe, baterie slajdowe lub baterie w postaci zasilaczy.

Szczególnie te ostatnie są dobrym rozwiązaniem, bo nie trzeba wymieniać baterii na nowe. Wystarczy je tylko naładować, by znów cieszyć się dźwiękami z urządzenia. W radiu znajdują się dwa mocne głośniki. Dodatkowo jest wyposażone w wyświetlacz LCD. Trzeba tu także wspomnieć o tym, że w radiu znajduje się port USB. Dzięki niemu można w czasie pracy ładować swój telefon komórkowy.