You are currently viewing Sprawdzam polecane balsamy do brody

Sprawdzam polecane balsamy do brody

Mam bardzo wrażliwą skórę. Zawsze po goleniu jest ona mocno podrażniona. Przez to właśnie z czasem przestałem się golić i zapuściłem zarost. Wyglądam dobrze, ale chciałbym jednak lepiej zadbać o swój wygląd i zainwestować w jakieś kosmetyki.

Wybrałem kilka balsamów do brody, które były polecane

polecany balsam do brodyPierwsze w oko rzuciły mi się balsamy do brody. Od razu wiedziałem, że to jest idealny dla mnie kosmetyk. Sprawdziłem ten najbardziej polecany balsam do brody i przeczytałem jakie ma właściwości. Jest on hipoalergiczny i przystosowany dla bardzo gęstej brody. Mój zarost jest bardzo okazały a jak jeszcze zacznę go pielęgnować to jestem przekonany, że będę wyglądał jeszcze korzystniej. Ten polecany balsam do brody od razu mi się spodobał i na dodatek miał niską cenę. Takiej okazji nie mogłem przepuścić. Na półce stały jeszcze inne produkty z serii tych polecanych i także je zacząłem oglądać. Uznałem, że jak kupię więcej niż jeden polecany balsam do brody to starczy mi na dłużej. Terminy ważności są na dwa lata to na pewno wszystko wykorzystam. Ja to za zakupami nie przepadam i dzięki temu uniknę kolejnej wizyty w sklepie. W domu od razu otworzyłem jeden balsam i postanowiłem go sprawdzić. Nie oczekiwałem od niego zbyt wiele i to chyba dobrze, bo na prawdę niesamowicie mnie zaskoczył. Nawet nie podejrzewałem jak świetne działanie na brodę ma taki balsam. Teraz to nawet sobie nie wyobrażam, żeby z tego kosmetyku nie korzystać. Namówiłem na jego zakup też mojego starszego brata, który także nosi długą brodę.

Teraz to używam balsamu regularnie. Jest to dla mnie tak samo ważne jak mycie zębów. Moja broda wszystkim bardzo się podoba i zachwalają ją każdego dna. Nawet moja koleżanka z pracy chciała się ze mną umówić na jakąś kawę w mieście.