You are currently viewing Sprawdzam w cenniku saunę fińską

Sprawdzam w cenniku saunę fińską

Moja mama poprosiła mnie o pomoc. Z uwagi, że pracuję w sklepie z saunami to mam możliwość ściągnąć dla niej jakieś tanie rozwiązanie. Zdecydowali się z ojcem na takie rozwiązanie i zadzwoniła do mnie, żebym jej coś ciekawego znalazłem.

Znalazłem tanią saunę fińską w cenniku

cennik sauny fińskiejMamy kilka egzemplarzy ze starymi cenami i postanowiłem w nich czegoś poszukać. Teraz jest nowy cennik i sauny są nieco droższe. Poszedłem do magazynu, gdzie znajduje się stary cennik sauny fińskiej i postanowiłem sprawdzić co nam jeszcze zostało do sprzedania. Kierownik magazynu od razu mi pomógł i przyniósł z biura stary, nieobowiązujący już cennik sauny fińskiej. Znalazłem tam bardzo tanią saunę, która była bardzo tania. Jest to zeszłoroczny model, którego nie ma już w sprzedaży. Na magazynie zostały jeszcze dwie sztuki. Kierownik osobiście poszedł, żeby sprawdził czy na pewno są dostępne. Zadzwoniłem do matki, żeby ją poinformować. Od razu się zgodziła i nawet nie chciała oglądać tej sauny. Wierzy w moje doświadczenie i wie, że wybrałem dla niej właściwy model. Zastanawiałem się jak zorganizować transport, ponieważ nie dysponowałem odpowiednim samochodem. Kierownik od razu znalazł rozwiązanie. Powiedział, że jak jakiś kierowca będzie jechał w tym kierunku to przy okazji zabierze saunę dla moich rodziców. Co więcej, tego samego dnia miał jechać w ten rejon Robert i kierownik zlecił zapakowanie sauny. Płatność miała nastąpić przy odbiorze to poprosiłem mamę, żeby przygotowała dla kierowcy odliczoną gotówkę.

Saunę rodzice zamontowali bardzo szybko. Pomógł im w tym sąsiad, który zna się na tym i chętnie się zajął. Mama jest teraz zadowolona i korzysta z niej każdego dnia. Nawet zaprosiła mnie do siebie, żebym i ja mogła się zrelaksować w ten sposób.