You are currently viewing Sprzedaż doniczek ceramicznych

Sprzedaż doniczek ceramicznych

Prowadzę sklep z ceramiką. Bardzo lubię ten materiał, ponieważ jest wytrzymałościowy. Do tej pory sprzedawałam naczynia ceramiczne. Teraz chcę wprowadzić do swojego sklepu również doniczki ceramiczne. mam nadzieję, że znajdą się na nie chętni.

Oferta doniczek ceramicznych

nowoczesne doniczki ceramiczne ozdobneBardzo chciałam sprzedawać ozdobne doniczki. Te zwykłe są już przestarzałe i tracą na wartości. Klienci oczekują czegoś bardziej nowoczesnego. Chcę zachęcić ludzi do ich kupna. Na swojej stronie internetowej wrzuciłam kilka zdjęć tych doniczek. Ofertę nazwałam następująco: nowoczesne doniczki ceramiczne ozdobne. Są one w różnych kolorach. Już nawet zauważyłam zainteresowanie wśród klientów, gdyż zostawiają pozytywne komentarze, mówiące o tym, że im się podobają. Bardzo podobają mi się doniczki w różnych kształtach, dlatego też takie wprowadzam do swojej oferty. Będą one między innymi w kształcie dzbanka, czy też kubka. Ustaliłam też ceny takie, by zachęcić klientów do zakupu. Mam nadzieję, że moja oferta doniczek im się bardzo spodoba. Ludzie, którzy przychodzą do mojego sklepu już zaczęli chętnie je oglądać. Nawet sprzedałam już kilka egzemplarzy, z czego bardzo się cieszę. Klienci najbardziej kupują te w kształcie dzbanków. Mówią, że sprzedaję coś oryginalnego, czego nie można znaleźć w innych sklepach. Ja sama kupiłam sobie do domu kilka takich doniczek na rośliny. Kwiaty pięknie się w nich prezentują. Wszystkie stare doniczki wyrzuciłam, a wstawiłam te. Prezentują się okazale.

Coraz częściej klienci kupują te doniczki ceramiczne. Są z nich zadowoleni. Mówią, żebym zamówiła jeszcze w innym kształcie, to na pewno je kupią. Już to zrobiłam. One też mi się bardzo podobają. Nawet ładnie zdobią wnętrza mojego sklepu. Cieszę się, ze jest na nie tak wysoki popyt.