You are currently viewing Strona internetowa dla firmy wykonującej sprzątanie biur

Strona internetowa dla firmy wykonującej sprzątanie biur

Z moim chłopakiem od kilku miesięcy mieszkamy w centrum Warszawy. Wcześniej mieszkaliśmy osobno, ale zdecydowaliśmy się w końcu zamieszkać razem. Ja pracuję jako webmaster w firmie, której właścicielem jest ojciec mojego chłopaka.

Najlepsze sprzątanie biur  i dobre środki czyszczące

sprzątanie biurPatryk jest tam kierownikiem i w sumie często się widujemy. Ostatnio dostałam zlecenie na zbudowanie strony dla firmy. Zleceniodawcą była firma sprzątająca, która świadczy bardzo szerokie usługi. Zabrałam się od razu za projektowanie strony. Firma sprzątająca mieściła się również w centrum Warszawy, jednak swoje usługi świadczyła na terenie całego miasta. Oferowali między innymi mycie okien, odkurzanie czy pranie wykładzin. Zanim zaczęłam budować stronę zapoznałam się z ofertą jaką ma ta firma sprzątająca. Wtedy było mi dużo łatwiej zająć się tym zleceniem. Firma sprzątająca oferuje kompleksowe sprzątanie firm na terenie całej Warszawy. Jakość usług jest bardzo wysoka a najlepsze sprzątanie biur w warszawie odbywa się przy pomocy najlepszych środków czyszczących. Na stronie umieściłam informacje jakimi środkami odbywa się sprzątanie biur oraz czym dokładnie robi się pranie wykładzin. Ta firma sprzątająca naprawdę dużą wagę przykłada do środków czyszczących, co jest bardzo ważne. Strona powstała bardzo szybko, ponieważ informacje jakie otrzymałam od zleceniodawcy były pełne i precyzyjne. Mycie okien odbywa się bardzo dokładnie a sprzątanie biur może mieć miejsce również w weekendy co większości klientom odpowiada. Firma sprzątająca, która świadczy usługi poza tygodniem pracy to rzadkość.

Ta firma sprzątająca jednak dzięki temu ma przewagę nad konkurencją. W podsumowaniu dodałam, że sprzątanie biur jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. Ciekawe jak zareaguje ten klient. Mam nadzieję, że będzie z tego zadowolony