You are currently viewing Studiuję psychologię

Studiuję psychologię

Już w podstawówce wiedziałam, że wybiorę wyjątkowe studia. Mama powtarzała, że jest mądrą i zdolną dziewczynką, która w życiu na pewno sobie poradzi. W liceum miałam najlepsze stopnie i wybrałam studia, które najbardziej mi odpowiadały.

W przyszłości będę znanym psychologiem w Krakowie

psychoterapia krakówZawsze chciałam studiować psychologię i dostałam się do jednej z najlepszych uczelni w naszym mieście. Wykazywałam się już na pierwszym roku wyjątkowymi umiejętnościami i potrafiłam najlepiej ze wszystkich ocenić sytuację. Mamy mieć praktyki na drugim roku i zostałam skierowana do szpitala onkologicznego. Mam tam rozmawiać z chorymi i ich wspierać. Początkowo obawiałam się, czy sobie poradzę, ale szybko zdałam sobie sprawę, że jestem stworzona do takiej pracy. Mój profesor raz zawołał mnie do swojego gabinetu. Powiedział, że jest pod wrażeniem moich osiągnięć w nauce i zaoferował mi, żeby zrobiła po studiach doktorat. Dzięki temu łatwiej mi będzie w przyszłości pracować samodzielnie i będę mogła otworzyć własny gabinet. Jestem dopiero na drugim roku, ale już wiem, że na pewno pójdę tą drogą. Studiuje ze mną Małgosia, która jest bardzo sympatyczna. Polubiłyśmy się i często razem się uczymy. Dzięki temu uzupełniamy swoją wiedzę o rzeczy, które nie zawsze są w pełni zrozumiałe. Już nawet zaczęłam zastanawiać się na tematem swojej pracy magisterskiej, ale mam na to sporo czasu i pewnie jeszcze wiele się zmieni. Zanim się obejrzałam to już skończyłam studia i zaczęłam pracować zawodowo. Spełniam się teraz.

Dzięki ciężkiej pracy i ciągłej nauce udało mi się dotrzeć tutaj gdzie teraz jestem. Otóż mam prywatny gabinet, gdzie przyjmuję swoich pacjentów. Zatrudniłam sekretarkę, która umawia mi spotkania i mam całkiem niezłe wyniki. Warto było czekać.

Więcej znajdziesz na www.nadsoba.pl