You are currently viewing Studniówka z DJ

Studniówka z DJ

Moja studniówka odbyła się naprawdę bardzo dawno temu. Jednak pamiętam jak wielkie emocje towarzyszyły w przygotowaniach. Tak naprawdę był to mój pierwszy poważny bal, na który trzeba było się elegancko ubrać. Moja studniówka była zorganizowana na sali, która należała do szkoły.

Zamówiono dobrego dj z Poznania

najlepszy DJStudniówka odbywała się w Poznaniu i wtedy gdy ja chodziłam do liceum to nie było jeszcze mody na to by takie imprezy organizować gdzieś na salach czy restauracjach. Po prostu była wynajęta sala i był to pierwszy przełomowy rok kiedy to na studniówce był catering. Wcześniej po prostu to rodzice zajmowali się jedzeniem. Zresztą szczerze mówiąc gdy ma się osiemnaście lat to jedzenie jest naprawdę drugoplanowe. Na mojej studniówce był najlepszy DJ w Poznaniu i okolicy, który zajmował się muzyką. Jednocześnie można powiedzieć, że był to także konferansjer, który prowadził ten wieczór. Podobno był to taki typowy DJ na studniówki jednak jak dla mnie był naprawdę świetny. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Myślę, że ten DJ to mógłby być tak samo wodzirej na wesele ponieważ naprawdę świetnie prowadził całą imprezę. Bawili się dobrze zarówno osoby młode jak i kadra nauczycielska. A wiadomo, że nauczyciele mieli jednak trochę inne wymagania i gusta muzyczne. Był to dla mnie najlepszy DJ jakiego widziałam na tego typu imprezach. Oprócz swojej studniówki byłam też na innych i uważam, że oprawa muzyczna była właśnie na mojej studniówce najlepsza. Do klasy chodziłam z samymi dziewczynami i pamiętam, że wszystkie bardzo przeżywałyśmy to w co się na studniówkę ubierzemy.

Wtedy była moda na długie spódnice i praktycznie wszystkie miałyśmy długa spódnicę i do tego gorset. Nie było żadnej ekstrawagancji jeśli chodzi o kreacje. I uważam, że bardzo dobrze bo w końcu to studniówka a nie jakaś dyskoteka.