You are currently viewing Sufit napinany z nadrukiem

Sufit napinany z nadrukiem

 

Możliwości wykończenia i zagospodarowania sufitu zostały wzbogacone o technologię sufitów napinanych. Ale to nie tylko nowa estetyka ale też szybki i bezpyłowy montaż. Daje to ogromną przewagę nad tradycyjnymi technologiami tynkowymi czy z płyt gipsowych gdzie długość prac oraz stopień zabrudzenia są nieporównywalnie dłuższe i większe.

Warianty sufitów napinanych

sufity z nadrukiemMateriałem do produkcji sufitów napinanych są trzy surowce różniące się właściwościami. Są to polichlorek winylu zwany potoczne PCV, tkaniny poliestrowe oraz tkaniny satynowe. Pozwalają one stworzyć powłoki sufitowe w zależności od wymaganej formy i estetyki. Jedną z ciekawszych wersji są sufity z nadrukiem, kórych cena jest znacznie wyższa od zwykłych powłok barwnych. Jednak uzyskany efekt wart jest poniesienia większych nakładów. W szczególności gdy chcemy podkreślić niepowtarzalność i wyjątkowy charakter wnętrza. Nadruków dokonuje się na powłokach z PCV i mogą być to dowolne motywy i obrazy. Najczęściej to sami klienci dostarczają zdjęcie co jeszcze bardziej podkreśla indywidualny charakter wnętrza. Technikę tą wybierają dość często właściciele firm prosząc o umieszczenie na suficie znaku z logo firmy. Nadruk na powłoce umożliwia uzyskanie efektu trójwymiarowego jeżeli zlecimy umieszczenie zdjęcia w 3D. Sufity napinane to rozwiązanie bardzo trwałe wykorzystujące właściwości materiałów, z których są zbudowane. Po odpowiednim montażu mogą cieszyć oko właścicieli lokalu nawet przez kilka dziesiątek lat nie wymagając żadnych prac naprawczych i malowania.

Sufity napinane z nadrukiem są obowiązkowym elementem oferty wszystkich producentów i sprzedawców tych wyrobów. Nadruk na powłokach jest niezbędny w tworzeniu aranżacji dla wymagających klientów. Pozwala na uzyskanie nieprzeciętnych doznań estetycznych. Biorąc pod uwagę możliwości tradycyjnych metod i sufitów napinanych to te drugie mają przed sobą dobrą wizję na przyszłość.