You are currently viewing Suknia, sala, wodzirej – jak oszczędzić na weselu?

Suknia, sala, wodzirej – jak oszczędzić na weselu?

Wesele to naprawdę ogromne wydatki i niektórzy decydują się nawet zaciągnąć kredyt gotówkowy po to tylko, żeby zaspokoić wszystkie swoje marzenia i oczekiwania na temat tego dnia.

Wodzirej i jego wybór

wodzirej na wesele Zarówno suknia jak i dj na wesele to koszta, które na szczęście da się pewnie sposób ciąć, jeżeli tylko wcześniej zajmiemy się poszukiwaniem tańszych rozwiązań. Nie ma znaczenia czy żyjemy w dużym mieście, takim jak Warszawa, czy w o wiele mniejszym, na przykład takim jak Białystok, zawsze można poczynić kroki które pomogą ograniczyć koszty. Na przykład profesjonalny i rozchwytywany oraz doświadczony dj wodzirej, to koszt nawet kilku tysięcy zł. Nie zawsze musimy wydawać na tego typu rozwiązanie. Dj na wesele nie musi być wybieranym spośród tych najdroższych. Na rynku mamy na przykład bardzo wielu dj-ów na wesele, którzy dopiero co zaczynają swoją karierę i mogą zaoferować o wiele niższe stawki. Nie musimy się martwić, że nasze wesele będzie niepowodzeniem kwestii oprawy muzycznej, ponieważ zazwyczaj tacy rozpoczynający swoją karierę dj- e na wesele, naprawdę bardzo się starają wypaść jak najlepiej i zyskać pozytywne referencje. Taki sprawdzony wodzirej na wesele z Warszawy może nas kosztować nawet kilka razy taniej, a jeżeli zdecydujemy się na przykład na wynajęcie naszego znajomego lub przyjaciela czy kogoś z rodziny do puszczania muzyki to taki koszt może wyjść nam nawet na 0 zł. Podobnie suknia ślubna, może być najnowszym projektem z Paryża, który kosztuje kilkanaście tysięcy zł i może być uszyta u naprawdę dobrej krawcowej, a to zamknij się nawet w 1000 zł. Koszt sali weselnej to w dużej mierze jej położenie i lokalizacja. To prawda, że bardzo miło jest mieć wesele w pięknie położonej sali jednakże to wiąże się z o wiele większymi wydatkami, więc być może warto zastanowić się nad salą, która zlokalizowana jest mniej wygodnie, jednakże w środku spełnia wszystkie nasze wymagania.

Dzięki temu ten koszt również zostanie zredukowanych taki sposób, że nie trzeba będzie zaciągać kredytów na ten dzień, jakim jest wesele.