You are currently viewing Sweter jak z filmu

Sweter jak z filmu

Nie wiem, czy wiecie, o czym mówię, ale myślę, że większość  już wcześniej miała podobną sytuację. To, co mam na myśli to, to że zawsze oglądając jakiś film, przychodzi ochota na to, by posiadać pewien rodzaj ubrania, jaki ma któraś z aktorek. Nie tak dawno temu, oglądałam serial w telewizji i jedna z głównych aktorek miała na sobie prześliczny, jasny sweter. To był moment, w którym postanowiłam, że też muszę taki mieć.

Poszukiwanie swetra z kaszmiru

swetry z kaszmiruNastępnego dnia razem z moją przyjaciółką, którą namówiłam do poszukiwań, poszłyśmy do galerii handlowej, aby jak już wspomniałam znaleźć wspomniany sweter. Spędziłyśmy tak pół dnia, jednak nic nie pasowało. Pokazałam pani ekspedientce zdjęcie ubrania, bo miałam nadzieję, że w ten sposób odnalezienie go będzie łatwiejsze. Jak się okazało, było to, dobre posuniecie. Dowiedziałam się, że swetry z kaszmiru znajdują się w innym sklepie. Nie wpadłabym nigdy na to, by poszukiwać ubrań na podstawie materiału, z jakiego są stworzone, ale od tego momentu wiedziałam, że jest to bardzo dobry pomysł. Udałam się więc do wskazanego sklepu i już na wejściu dostrzegłam sweter, o jakim marzyłam. Sięgnęłam więc po kilka rozmiarów i udałam się do szatni, by wszystkie je przymierzyć i wybrać ten najbardziej pasujący. Gdy już to zrobiłam, zorientowałam się, że cena jest bardzo przystępna, więc uznałam, że w takim razie może kupię sobie różne kolory. Tak też zrobiłam, a ze sklepu wyszłam z czterema torbami.

Nigdy nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak bardzo duże znaczenie ma materiał ubrania. Nie tylko wpływa to na wygląd, ale nawet na to, jak się on układa, lub jaki jest on w dotyku. Po tamtych zakupach już wiem, jakiego materiału jestem zwolenniczką. Następnym razem, gdy dostrzegę ubrania, jakie chciałabym mieć, to najpierw sprawdzę, z czego zostało wykonane.