You are currently viewing Świąteczny katalog z zabawkami – huśtawki

Świąteczny katalog z zabawkami – huśtawki

Pracuję w agencji reklamowej i przygotowuje katalog dla producenta zabawek. Producent little tikes na rynku jest już od dziesięciu lat. W swojej ofercie ma rożne zabawki. Zabawki little tikes są dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. Zabawki są kolorowe i wykonane z bezpiecznych materiałów.

Huśtawki Little Tikes – produkt przyjazny dzieciom

huśtawkaMateriały nie wywołują alergii. Właściciel chce przygotować nowy katalog świąteczny. W katalogu mają znaleźć się wszystkie zabawki aby klienci wiedzieli co mogą zamówić dla swoich dzieci. Na początku porozmawialiśmy o tych przedmiotach. Dostałam szczegółowe opisy i ceny. Zdjęcia także mają znaleźć się na stronie w katalogu. Najbardziej spodobał mi się opis huśtawki. Sama pamiętam jak byłam mała i huśtawka była moja ulubioną zabawą. Bezpieczna huśtawka little tikes wygląda nawet podobnie ale ta z której ja korzystałam nie miała zabezpieczeń. Plac zabaw little tikes o których mówił mi właśnie producent był ich pierwszym pomysłem i z nim wchodzili na rynek. Plac zabaw zmienił się od tego czasu. W końcu firma funkcjonuje już dziesięć lat. Jednak bezpieczeństwo dzieci nadal jest dla producenta najważniejsze. Producent przygotowuje dla dzieci różnego rodzaju lalki. Jedne są zwykłe mięciutkie takie do przytulania a inne takie jak baby annabell są interaktywne i wiele potrafią. Do lalki można dokupić dodatkowe akcesoria i dziecko ma zapewnioną zabawę na kilka godzin. Generalnie zabawki little tikes jak zdążyłam się już upewnić są produkowane tylko z myślą o dzieciach.

 

Producent potwierdził, że są wymyślane przez najlepszych specjalistów, którzy bardzo wczuwają się w rolę dzieci. Dzięki wiedzy specjalistów i ich zaangażowaniu zabawki wychodzą na wysokim poziomie. Katalogi mam przygotować na przyszły tydzień. Do świąt zostało jeszcze trzy tygodnie.