You are currently viewing Świetne wyposażenie spa

Świetne wyposażenie spa

Razem z przyjaciółką dostałyśmy urlop w tym samym czasie. Tak sobie po cichu planowałyśmy, że wyjedziemy gdzieś nad morze, czy w jakieś leśne okolice, by trochę sobie pospacerować. W pracy głównie siedziałyśmy przy biurku, więc trochę ruchu by nam się przydało. Kilka kilogramów w nadmiarze niestety się pojawiło po zimie.

Relaks w salonie spa dla mnie i przyjaciółki

wyposażenie salonu spaZnalazłyśmy miłe i spokojne miejsce do wypoczynku. Był to hotel położony w malowniczej okolicy, a w koło było kilka jezior. W hotelu, miałyśmy spa w cenie pobytu, więc od razu się tam udałyśmy. Przyglądałam się na wyposażenie salonu spa i byłam zachwycona. Zobaczyłam piękne, mięciutkie ręczniczki w różnych kolorach. Pewnie były przeznaczone do okrycia się podczas masażu. Oprócz tego różne kamienie, do metody masażu gorącymi kamieniami, który wręcz uwielbiałam. Czułam też zapach różnych olejków eterycznych i jeden szczególnie mi się spodobał. Pachniał różami i był oszałamiający. W gabinecie spa było mnóstwo świeczek o różnych rozmiarach, które nadawały klimatu i atmosfery. Poszłyśmy więc na masaż, po tych zachwytach nad wyposażeniem. Położono nas na wygodnych łóżkach do masażu. Ja zdecydowałam się na masaż kamieniami oczywiście, a przyjaciółka na klasyczny. Nie była przekonana do takich nowości. Jednak masaż kamieniami jest bardzo przyjemny, tylko trzeba wiedzieć, jak prawidłowo go wykonać. Widziałam, że mieli tam profesjonalne urządzenia do różnych zabiegów, a pani wykonywała masaż idealnie, więc nie miałam się czym przejmować.

Właśnie taki relaks był nam potrzebny. Po kamieniach czułam w sobie nową energię i miałam siłę, aby zwiedzać nowe okolice. Na koniec pobytu na pewno jeszcze tam zajrzymy, bo trzeba korzystać z takich usług. Każdy człowiek powinien zafundować sobie co jakiś czas masaże.