You are currently viewing Szef zleca mi znalezienie ofert na wagi samochodowe

Szef zleca mi znalezienie ofert na wagi samochodowe

Zatrudniłam się w tej firmie, ponieważ znajoma mnie poleciła a ja byłam na etapie szukania pracy. W Lublinie było mnóstwo ofert, jednak praca, którą zaoferowała mi Dobromiła odpowiadała mi najbardziej. Pracuję w dziale marketingu od tygodnia, ale szef cały czas zleca mi różne zadania.

Gdzie znaleźć wagi samochodowe?

wagi samochodoweNie ze wszystkim miałam do czynienia, ale zawsze sobie radzę i mam nadzieję, że są ze mnie zadowoleni. Ostatnio przyszedł do mnie szef z informacją, że mam mu znaleźć wszystkie oferty na wagi samochodowe w Lublinie. Dodatkowo interesowała go również legalizacja wag samochodowych i chciałby, żeby to była jedna firma. Przyznam, że nie jestem obeznana w temacie, ale oczywiście potwierdziłam, że wszystkim się zajmę. Miałam też znaleźć serwis wag, ale tutaj firma mogła być inna i trochę mi ulżyło, bo mam dzięki temu szerszy zakres działania. Znalazłam w sieci mnóstwo ofert na wagi przemysłowe i postanowiłam zrobić zestawienie. Później będzie mi łatwiej zebrać dane w całość. Wybrałam również wagi pomostowe, bo i ta firma miała w ofercie serwis wag i była dostępna legalizacja wag samochodowych. Pojawiła się również oferta na wagi najazdowe i wiele innych. Gocha powiedziała mi, że szef później przyjdzie pytać o wagi pomostowe czy inne, dlatego warto, żebym zebrała wszystkie dane, bo dzięki temu później będę miała mniej z tym pracy. Wagi samochodowe, które na chwilę obecną interesowały szefa spisałam w pliku i podesłałam do szefa.

W każdej z ofert dostępna była legalizacja wag samochodowych i znalazłam kilka ofert na serwis wag. Mam nadzieję, że szef będzie zadowolony z mojej pracy. Kiedy wysłałam do niego wiadomość drogą elektroniczną to przyszedł po godzinie, żeby mi podziękować za dobrze wykonaną pracę. Powiedział, że będzie miał kolejne zadanie.

Więcej o wagach samochodowych można znaleźć na: mobilwag.pl