You are currently viewing Szklane drzwi z Katowic

Szklane drzwi z Katowic

 

Można uznać nas z żoną za pracoholików. Mieliśmy jednak powód spędzania w pracy tak wielu godzin. Zbieraliśmy pieniądze na budowę własnego domu. Nie chcieliśmy wikłać się w kredyty, które byłyby dla nas kulą u nogi na wiele, wiele lat. Chcieliśmy wybudować swój dom marzeń za gotówkę, na którą ciężko zapracowaliśmy. Niesamowite, że ten sen się spełnił. 

Drzwi szklane w nowym domu to bardzo ciekawy pomysł

drzwi szklane katowiceBardzo się ucieszyliśmy, kiedy okazało się, że zebraliśmy z żoną odpowiednią sumę pieniędzy na budowę naszego wymarzonego domu. Wspólnie wybraliśmy projekt, który podobał nam się najbardziej. Wprowadziliśmy do niego jednak drobne modyfikacje, według własnego uznania i wizji. Zamiast zwykłych drzwi, postanowiliśmy mieć szklane. Chcieliśmy bowiem, aby nasz dom uosabiał nowoczesność i obecne czasy. W tym też celu od razu skontaktowaliśmy się firmą, która widniała w Internecie pod frazą: drzwi szklane katowice. Chcieliśmy od razu mieć je w zanadrzu, by potem nie denerwować się brakiem ich dostępności. Przykładaliśmy wagę do jakości każdego materiału, który potrzebny był do budowy czterech kątów. Od zawsze byliśmy zwolennikami posiadania rzeczy jakości premium, więc na własnym domu nie zamierzaliśmy oszczędzać. Kiedy wreszcie przyszedł czas, że firma zamontowała szklane drzwi, wręcz pękaliśmy z dumy. Wnętrze zaczęło bowiem wyglądać tak, jak sobie wymarzyliśmy. Było nowoczesne i oddające klimat otaczających nas czasów. Nie mogliśmy sobie wymyślić czegoś piękniejszego.

Dzisiaj jesteśmy bardzo zadowoleni z wyglądu naszego domu i przede wszystkim – z decyzji, które wspólnie podejmowaliśmy. Teraz już w nim mieszkamy i jesteśmy dumni, że jest to efekt wielu lat naszej ciężkiej, długiej pracy. Na własnej skórze odczuliśmy starą polską prawdę, że smak satysfakcji jest niesamowity.